Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzátok ezt,...

Hogy magyarázzátok ezt, lelkek összeölelkezése, vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy ember, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, érdeklődik, de tisztes távolból, mert foglalt vagyok. Ha nincs velem, (néha hetekig nem látom) van olyan, hogy dolgozom, bármi, nem rá gondolok, és egyszercsak a érzem, hogy felgerjed bennem a szerelem talán, és mintha megsimogatná valami, valaki a lelkemet, és ott belül azt mondanám, azt hiszem a lelkem, hogy igen, én is szeretlek.

Volt valakinek ilyen élménye, vagy totál bolond vagyok?

lehet ilyen, hogy ha két ember szereti egymást, akkor még ha távol is vannak, a "szívükben" érzik egymás szeretetét?

Vagy valami ilyesmi?


2015. szept. 10. 22:33
 1/8 anonim válasza:
Nekem nem volt ilyen érzésem..de!az nem létezik h az aktuális párod simogatja a lelked mert mondjuk szeretettel gondol rád? miért pont a másik? Azért azt nem hiszem h bolond lennél, de ilyen kevesekkel esik meg szerintem.
2015. szept. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van valakid és más iránt gerjed benned szerelem az nem szép dolog. Akkor szakíts azzal akivel most vagy, és mondd el a másiknak hogy mit érzel.Ha nem így teszel az a másik embert is taszíthatja, mert ha beleképzeli magát a jelenlegi párod helyzetébe akkor az rosszul fog neki esni.
2015. szept. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az aktuális páromnak sajnos eszébe sem jutok, éppen ezért fordulhatott elő, hogy valaki más férkőzött a szívemhez sajnos. A párom jelenleg nagyon mással van elfoglalva, (fizikai dolgokkal, munkákkal...)

nem annyira egyszerű az élet, hogy na akkor szakíts.

tudattam is az érdeklődővel, hogy nem pálya, hisz foglalt vagyok, ettől az egésztől függetlenül viszont nekem sem múlt el azonnal a iránta minden szerelem-szeretet érzésem, hisz nem vagyok gép. És feltételezem neki sem, mert nagyon belém esett. :-( Nyilván ez idővel majd elmúlik.

A kérdésemre amúgy megtaláltam a választ, Müller Péter írta, hogy ha két ember nagyon szereti egymást, egy hullámhosszon vannak -nálunk pont ezért gyulladt be a szikra, mert együtt kellett dolgoznunk és írtó hamar nagyon furcsán egyhullámhosszra kerültünk, szóval akkor le tudja venni az egyik ember szíve a másiknak az "üzenetét", ezt írta.

szóval ilyen van szerinte. Hm. ennyi.

2015. szept. 11. 04:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen! Ez egy csodálatos dolog.
2015. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó éreztél már ilyet?
2015. szept. 11. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Lol, a pasid dolgozik csak h legyen miből élnetek te meg szépen félre fogsz k úrni... taps, te is remek ember vagy
2015. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom, éjjel-nappal. És nem, nem fogok félre kúrni, ahogy megírtam. Elküldtem az illetőt, csak mivel nem vagyok gép, ezért az érzéseim nem azonnal múltak el, de elfognak.
2015. szept. 11. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan egyszerű, akkor talán jobb is ha elküldöd, de nem csak az egyiket hanem mindkettőt. Annak, hogy kinek a szívét veszi a kezébe egyértelműnek kell lennie. Vagy szereted vagy nem és kettőt nem lehet mert az embernek csak egy szíve van. Ha pedig egyértelmű akkor az ember nem vacilál ilyen dolgokon.

Ingatag alapokra nem lehet építkezni, máskülönben tragédia lehet a vége. Nem csak a te életedé, hanem másoké, a párodé, a gyerekeidé, és mindenkié a környezetedben aki érintetté válik.

2015. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!