Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha sokat gondolok egy személyr...

Ha sokat gondolok egy személyre, jelen esetemben egy pasira, akkor kvázi "bevonzom" őt? Vagy hogy is működik ez? Kérlek, röviden magyarázzátok el nekem!

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:

azt, hogy bevonzod-e kb 10%-ban tudod befolyásolni, a többi részért a tudatalattid a felelős.


ha a hatásfokod szeretnéd javítani, akkor ne konkrét személyre csináld a bevonzást, hanem arra az élményre, amit meg szeretnél tapasztalni.


ha a pasival egyáltalán nincs dolgod, nem fogod bevonzani, bármit csinálsz.

2012. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, nem elég a rágondolás. Az sajnos nem idéz elő szerelmi kapcsolatot vele.
2012. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

még kiegészítem, mert nem lett egyértelmű :-)


tehát az univerzum teljesíti minden vágyunkat, viszont mi bezárva tartjuk magunkat, az oka félelem, meg az, hogy úgy gondoljuk, jobban tudjuk mi a jó nekünk


ha nagyon szeretnéd bevonzani a pasit, akkor mindenképpen be fogod, legfeljebb nem ebben az életedben


ezért írtam hogy arra csinálj bevonzást, amit szeretnél megélni, jó kapcsolat, szerelem, tisztelet stb

2012. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te tudsz tutira ilyet teremteni Magadnak?
2012. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mármint tudok-e élményt bevonzani magamnak?


Hát, nem is tudom, mióta folyamatosan gondolok rá, főleg elalvás előtt és ébredés után, azóta jópárszor összefutottunk, olyan helyeken, ahol nem is gondoltam volna.


Szóval nem tudom hova tenni a dolgot, hogy ezt én idéztem-e elő, hogy találkozzunk, vagy csak a véletlen műve.


Meg észrevettem, hogy észrevett. :) Konkrétan minkor legutoljára találkoztunk hosszan, mélyen nézett a szemembe, jaj, én nagyon zavarba jöttem, de mintha megmozdult volna valami.


Amúgy csak látásból ismerjük egymást, sohasem váltottunk egymással egy pár szót. :(

2012. júl. 22. 20:26
 6/9 anonim válasza:

igen bevonzod őt. Ezt úgy hívják a vonzás törvénye. Én ajánlom neked a Titok című filmet. ott mindent elmagyaráznak . adok egy linket: http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc

hidd el működik nekem is használt és akiknek ajánlottam az ismerőseim körében azoknak is működött szóval én szerintem neked is működni fog :) SOK SZERENCSÉT :)

2012. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Won ***** válasza:

Próbáld meg azt az élmény átélni, amit az okozna, ha vele lennél. A boldogságot, a szeretetet érezd, ezeket társítsd a gondoltaidhoz. Csupán gondolni nem elég. Játszd le újra és újra a fejedben. Kelts magadban jó érzéseket, ezáltal még több ilyet fogsz vonzani, ami célravezető. Erősíti a hitedet, ami a legfontosabb az egészben. Képes vagy mindenre. :)


Won

2012. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Írd meg bővebben:-Milyen kapcsolatban vagy Vele/pillanat?

-Van- e már csaja?

-Volt-e szakítása az elmúlt hónapban?

Mindez lényeges.

2012. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Won ***** válasza:
A Titok tényleg jó film, ha érdekel a téma. Én is ajánlom.
2012. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!