Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetnék rá, hogy...

Hogyan jöhetnék rá, hogy milyen mélyebb, tudatalatti dolgok, vágyak húzódnak meg a hobbim mögött?

Figyelt kérdés
Arra jöttem rá, vagyis egy ilyen érzés lett úrrá rajtam, hogy a hobbim "hajtóereje" valamilyen mélyebb, tudatalattimban lapuló belső vágyam lehet, de nem vagyok még elég tudatos, hogy ezekre rájöjjek. Hogyan érthetem meg saját magamat jobban ilyen téren? Úgy érzem, sok egyébre is választ találnék, ha ezt megfejteném.

2015. szept. 23. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán, ha nem titkolnád, mi a hobbid, mi is többet tudnánk mondani.
2015. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem titkolom, csak gondoltam, hogy amolyan általános érvényű válaszokat kapok, amik alkalmazhatók több dologra is.

Nagyon szeretem a repülőket, és a repülést. Egyelőre ez anyagi okok miatt a repülők egyszerű csodálatán túl leggyakrabban szimulátoros repülésben nyilvánul meg, mindenféle ehhez tartozó ismeretek elsajátításával.

2015. szept. 23. 18:50
 3/8 FüligJimmy88 ***** válasza:
Megmondom én neked: ez a szabadság szeretete. Ugyanez a helyzet például a motorozással is, az is óriási szabadságérzés. A szabadság pedig egy ember életében az egyik legnagyobb súllyal bíró érzelem. Nem véletlenül haltak meg annyian érte.
2015. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyanítottam én is valami ilyesmit, csak nem tudom, hogy most akkor mit kezdjek vele. Azt jelenti, hogy nem tudom eléggé kiélni a szabadságvágyamat amúgy az életben, ezért élem ki ebben?
2015. szept. 24. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Roppant egyszerű: mert szereted csinálni.


De mivel ebbe a kategóriába tetted, adjuk meg a módját:

-közel áll a rezgésszinted a repülőkéhez, ezért vonzzátok egymást

-előző életedben pilóta voltál

-a tudatalattid befolyásol

-születéskor a bolygóállásod ilyen irányba gravitálta a neuronjaid

-valaki bűbájt helyezett rád, nem kerültél a hobbid miatt esetleg közelebb valakihez?

-mágikus tárgy került a birtokodba, ami a repüléssel kapcsolatos

-sors

-karma

-isteni szándék, terv

-esetleg földönkívüliek elraboltak, és erre programoztak be


Ennyiből csak megtetszik valamelyik, és eszerint változtathatod meg a világ törvényeit, persze csak magadban, a világ körülötted ugyanaz marad.

2015. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül tettem ebbe a kategóriába. :) Vártam egy komolyabb megközelítést.

- milyen a rezgésszintje egy repülőnek?

- előző életem egy regresszió alapján több száz évvel ezelőtt volt, és nem pilóta voltam.

- a TUDATALATTI! na igen, itt a lényeg, hogy miért.

- bolygóállások, az lehet.

- a hobbim miatt inkább csak távol kerültem valakitől sajnos. (Hm.. sajnos?)

- repüléssel kapcsolatos tárgyaim az érdeklődésemnél jóval fiatalabbak.

- na jóóó, sors.. :) ez bármire mondható

- -||-

- -||-

- nem emlékszek földönkívülis kalandra. :)

2015. szept. 24. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:

"- nem emlékszek földönkívülis kalandra. :)"

Ez nem mosolyogni való, hiszen ez a bizonyíték arra, hogy megtörtént, hiszen az elrablás tényét és az az idő alatt történteket törlik az illető memóriájából! Ha tehát valaki nem emlékszik, az azért van, mert megtörtént!

.

"...mélyebb, tudatalatti dolgok...", melyek meghatározzák hobbidat?

Tudat alatt szereted földi életed és örülsz neki.

Ezért nem földalatti bányászat a hobbid. Ott már sokan lenn maradtak, viszont odafenn még senki!

2015. szept. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.. :)
2015. szept. 25. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!