Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hisz ennyi ember az...

Miért hisz ennyi ember az illuminatiban?

Figyelt kérdés
Gondolom már meg sem kell magyaráznom azt hogy ha létezne akkor miért hagyják hogy lebuktassák őket mikor egy "titkos társaság" hiába mondanám hogy így van, jönnétek azzal az írásokkal hogy ez csak egy trükk számukra, mivel megjátsszák hogy nem léteznek... és akiket meggyőzött egy hülye Youtube videó erről, kérem szépen linkelje be a válaszba köszönöm!
2015. okt. 5. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nézz David Icke-ot. Ők azt teszik.
2015. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Amiket hallottam arról az ürgéről nem vagyok rá kíváncsi...
2015. okt. 5. 20:53
 3/20 anonim ***** válasza:
mert sokan próbálnak a rossz dolgokra választ találni. egy emberi tulajdonság a lustaság ha rossz dolog történik egyszerűbb más hibáztatni mint saját magunkat...hmm neki rontottunk az oroszoknak biztos nem mi vagyunk a hibásak hanem egy titkos szervezett ami a háttérből irányít.(egy példa volt) próbál az ember mindenre amit nem tud választ találni ha néha kicsit furcsa is lustaságból ráfoghatja valamire. ezért hisznek benne. de alapvetően nem elképzelhetetlen amit az illuminati "hívők"(jobb szót nem találok) mondanak nem igaz részben. nem vagyok se hívő se szkeptikus ezzel kapcsolatban.
2015. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

na még egyszer normális fogalmazással,elnézést a korábbi rossz fogalmazásért.


mert sokan próbálnak a rossz dolgokra választ találni. egy emberi tulajdonság a lustaság ha rossz dolog történik egyszerűbb más hibáztatni mint saját magunkat...hmm neki rontottunk az oroszoknak biztos nem mi vagyunk a hibásak hanem egy titkos szervezett ami a háttérből irányít.(egy példa volt) próbál az ember mindenre választ találni amit nem tud és néha kicsit furcsa is lustaságból ráfoghatja valamire. ezért hisznek benne. de alapvetően nem elképzelhetetlen hogy amit az illuminati "hívők"(jobb szót nem találok) mondanak igaz részben. nem vagyok se hívő se szkeptikus ezzel kapcsolatban.

2015. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Olvasd el a wayne morris interjúkat, ha jól tudom magyarul is megvannak.

élő adásban leadták, az eredmény sokkoló volt.

Valamikor a 90 es évek közepén volt, akkor szembesült először a világ ezzel hogy illuminati.

Ha erős a gyomrod akkor olvasd el, különben nem ajánlom!

2015. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ami érdekel az illuminatiról minden benne van, külön kitérnek a mágiára, és a szertartásokra, ezért írtam ha erős a gyomrod akkor olvasd csak el!

+18 kategória!

2015. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mert léteznek ?
2015. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2015. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 dávid19216 ***** válasza:
49%
azért 1 páran gondolkodnak összevetik az érveket és úgy döntenek de ha t az egyértelmű dolgok után is nemet mondasz sajnos nagy tagadásban élsz és nem olvastál utána a dolgoknak GONDOLKODJATOK ne higgyétek h ti rothadó szarok vagytok az üres világban és minden után birka módon menni.
2015. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A világ eseményei mögött mindig van néhány sárkavaró manipuláló főmufti.

Valami céljuk mindig van és azt elérik az országok gazdaságainak manipulációjával, vagy háborúk kirobbantásával.

Hogy minek hívják saját magukat, vagy mások őket, illuminatinak, vagy másnak, az mindegy.

2015. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!