Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hisz ennyi ember az...

Miért hisz ennyi ember az illuminatiban?

Figyelt kérdés
Gondolom már meg sem kell magyaráznom azt hogy ha létezne akkor miért hagyják hogy lebuktassák őket mikor egy "titkos társaság" hiába mondanám hogy így van, jönnétek azzal az írásokkal hogy ez csak egy trükk számukra, mivel megjátsszák hogy nem léteznek... és akiket meggyőzött egy hülye Youtube videó erről, kérem szépen linkelje be a válaszba köszönöm!
2015. okt. 5. 20:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mert van kit okolni. Mert van egy téma ami után lehet kutatni....


Ha majd egyszer véletlenül bemész a női wc-be, amikor kijössz, ne az járjon a fejedben, hogy milyen ciki, gáz dolog történt. Hanem az, hogy a többiek most azt gondolják, hogy milyen jót .... Szóval érted:)

2015. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Pedig mi illuminátusok igaziak, ha bizonyítékot akarsz nézd meg a youtube videóinkat, háhá!
2015. okt. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Emlékszel a múltkor, amikor azt játszottam, hogy én vagyok te? Ez azért van, mert én is illuminátus vagyok és az a célom ezzel, hogy egy jót szórakozak, mármint játszak veletek, mint macska az egérrel. Az a célom, hogy átvegyem az uralmat mindenki felett. Az illuminati évtizedek óta jól végzi a munkáját, mert olyan emberek kerülnek forgalomban, mint amilyen te is vagy és a többieket már ne is említsem. Az "illuminati" egy elcsépelt fogalom, de azóta már másképp hívják magukat, így most már a "nép butítók" néven debütálnak. Az amerikai egyesült államokat már jól elcseszték most már Magyarországra a sor. Egyre több félnótás kerül forgalomban és csak nagyon kevesen vannak, akik immunisak a nép butító hülyeségekre, nagyon nagyon kevesen vannak! A többiek mind trágyadombra valóak.
2015. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Amiket hallottam arról az ürgéről nem vagyok rá kíváncsi..."


Miket hallottál?

2015. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14-es: pl azt, hogy a Hold egy reptoid űrhajó vagy azt, hogy zsidó gyíkemberek megszállták az ELTE-t...
2015. okt. 6. 15:25
 16/20 anonim ***** válasza:

14 vagyk.

Ezeket nem hallottam.:)

2015. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nézz utána, erről a 2 dologról híres ez az ex focista, lehet h az egyik focimeccsen olyan erősen képen rúgták hogy elmebeteg lett szegényke :/
2015. okt. 6. 21:59
 18/20 anonim ***** válasza:

Sokan nem hisznek hanem tudják.

Ha nem lenne kiszivárogtatás nem lenne fejlődés sem amit adat generál a hihetetlen negatívságból. Tudod... katalizátornak hívják.

Különben nem lenne értelme fizikai létezésnek sem mi formánkban.

2015. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Na most ez már inkább tény:

[link]


Illuminatiam-the-First-Testament-of-the-Illuminati fent van a scribd-en angol nyelven


A szóközt azért írtam, mert az oldal simán nem engedi belinkelni.

Kerestem, h ez most hoax vagy sem, de igaznak tűnik. Kijelentik, hogy a háttérben bujkálnak, és hamarosan eljön az ő koruk....

2015. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A szóköz mondat benne maradt, mert a gyk nem engedte belinkelni....
2015. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!