Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Emberek akik hisznek a mennyor...

Emberek akik hisznek a mennyországban meg a pokolban ti hogy képzelitek el ezt az egészet?

Figyelt kérdés
pl valaki meghal és a menybe kerul ott mit fog csinálni??? hogy teli ott egy nap???? nem unatkoznak ott az örökévaloságig???? ott is kell dolgozni??? vagy ott mit kell csinálni? vmit csak csinálnak kulönben megbolondulnának nem????????? én ezt nem értem, poklot hogy képzelitek, sátán kinozza öket egész nap??????? ott mit csinálnak a bunosok????? mivel utik el az idöt?

2015. okt. 10. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem tartozom a csoportba, de úgy vélem, aki hisz ezekben, az eleve nem lehet túl bonyolult elme. Annak meg jó lesz egész nap hozsannázni, vagy ülni a kondérban.
2015. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
A mennyországban mindenki felhőkön csücsül és hárfákat pengetnek, mindenkin fehér ruha van, igazi selyemből. A pokolban metál zene szól, mindenki feketében van, a föld alatt vannak és egész nap sört isznak.
2015. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Legoman ***** válasza:

A mennyországból nincs visszatérés, így nem lehet róla sok mindent tudni.

Annyi bizonyos, hogy ott fen nincs idő. Ami itt 1 mp-nek tűnik, az a mennyországban 1 évmilliárd.

Megbolondulni nem bolondul meg senki, aki a mennyországba kerül.

Ott nem kell dolgozni, nem unatkozik ott senki, hanem csak boldogok, és élnek.

Minden, ami most a Földön van, az az ember találmánya, ugyanúgy, mint az idő, a pénz stb. A mennyországba miért kellene dolgozni, ha nem táplálkozol semmivel, és ha nem táplálkozol semmivel, akkor pénz sem kell, mivel nem kell semmit se odafent megvenned.

Túl sok mindent nem lehet tudni róla, mivel, mint írtam, onnan nincs visszatérés. Ha volna, akkor több mindent lehetne tudni.

2015. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű, figyelj. Nézd meg a világot, és most képzeld el mindennek a hiányát, na az lesz a túlvilág.
2015. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a pokolba megyek mert oda kaptam privát meghívót egy metal koncertre mely egy életre szól és annyi alkoholt ihatsz amennyit akarsz .Megy a rossebb hárfát pengetni ha odalent elektromos gitáros téphetek. XD
2015. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mit higgyek a pokolról és a mennyről, mindenesetre ezeket a filmeket nagyon érdekeseknek, és valahogy megnyugtatóaknak találtam:


Pokol és menny: https://www.youtube.com/watch?v=FmF0wm10PhQ


És az élet megy tovább: https://www.youtube.com/watch?v=IbfXGWcTaRk

2015. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A túlvilág szerintem nincsen idő és végtelen a tér. Nincs testünk, tehát forma nélküli lények vagyunk,és nem vagyunk teljesen tudatosak, vagyis érzések és az emlékek kavarognak bennük, de tudunk mozogni és energiát kifejteni,és valamilyen formában tevékenységeket végezni is. Amennyiben létezik menny és pokol, ott mi csak vagyunk és nem történik velünk semmi, csupán nagyon rosszul és nagyon jól érezzük magunkat. A pokol olyan lehet mint egy súlyos pszichológiai betegség. Nem bánt minket senki de mégis szenvedünk. A mennyben pedig örökké valóságig a boldogság érzései áramlanak át bennünk, esetleg újra éljük leg szebb, leg boldogabb emlékeinket. A pokol és a menny pont olyan mint egy rossz és egy jó álom. De én a reinkarnációban is hiszek.
2015. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3 egészen egyszerű dolog jutott eszembe:

- boldog tudatlanság -> aki hívő boldog, de örül ennek és nem érdekli, hogy mi az ami körülötte van, az élet ajándék

- mennyország -> a jó dolgok léte (alapvetően lelki táplálékra célzok); pokol -> a jó dolgok nemléte vagyis a mennyország hiánya

- mi van halál után? Ami a születés előtt.


Vagyis: akarod te tudni, hogy mi van halál után, vagy, hogy létezik-e a menny? Vagy egész egyszerűen élsz boldogan? A boldogság mindenkinek más.

2015. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából egyiket se lehet tudni h milyen v létezik e. Az emberek kitaláltak vmit és elhitették a többivel,holott nekik sincs semmi bizonyitekuk h milyen. Ezt is csak azért csináltak h sok hívő legyen s adakozzanak az egyháznak. Legyen pénz... Az emberek meg elhiszik mindezt h megnyugvás meg isten vigyáz ránk stb.. De eleve isten létezését de tudják bizonyítani..
2015. okt. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 világvége1 ***** válasza:
A mennyben semmi sincs a teremtmények terhére. Ott nem unatkozik senki, végtelen az áldás – habár a pokolban sem, vétkeznek (áldás semmi). Sátán nem létezik.
2020. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!