Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Energia vámpír lettem. Mit...

Energia vámpír lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam, először csak a panaszaimmal árasztottam el a körülöttem lévőket, ismerősöket, munkatársakat, most már pedig folyton vitázok, ha kell, ha nem. De azt kell mondjam, hogy bevált, azóta sokkal jobban érzem magam, szinte szétrobbanok a sok energiától, viszont így csak tönkre teszem a körülöttem lévőket. Az egyik munkatársam állítólag már az öngyilkosságon is gondolkozott.

Viszont nagyon régen nem éreztem magam ilyen energikusnak, és ez a munkában is sokat segít, nehéz lemondani erről.



2015. okt. 17. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Máshogy is el tudod érni, hogy energikus maradj, pl. sportolj, meditálj, stb. biztos van olyan dolog, ami beválik. Próbálj ki minél több új dolgot, ami érdekel téged, a változatosság fel fog tölteni.

Ha ennyire szeretsz vitázni, akkor vitázz. Annak nem az az egyetlen módja, hogy mások rosszul érezzék magukat.

2015. okt. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Legoman ***** válasza:

Első válaszolóval egyetértve, valóban sok más módon tudsz energiához jutni.

Viszont minél több van neked, annál többet tudsz adni másoknak.

Adj nekik is ebből az energiából.

Ha leállsz valakivel vitázni, akkor hagyd neki, hogy megnyerje és szívjon közben egy keveset a te energiáidból is, de te ne az övéből.

A másik, hogy ne panaszkodj!

Fordulj szeretettel és együttérzéssel mások felé.

2015. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 homo ludensz ***** válasza:
45%
Egyszer ha teheted és nem feltűnő vegyél részt úgy a társaságban hogy karba teszed a kezed és keresztbe teszed a lábaidat. Amennyiben ezután is energikus maradsz akkor nem általuk töltöd fel magad. Az asztal alatt is keresztbe teheted a lábaidat ha olyan a munkád. A vitázás,mások kritizálása,örökös ellentmondás az csak egy rossz viselkedési beidegződés és nincs köze az energiához. Az csak azt váltja ki idővel hogy kerülni fognak a társaid mivel te és a negatív élmények egy leszel a számukra.
2015. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:
Ha szeretsz olvasni, akkor javaslom James Redfield Mennyei prófécia c. könyvét. Rengeteg dolog van benne az energia szerzéséről és a különböző energiaszerzési módokról. Választ kapsz a kérdésedre.
2015. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj ne legyél olyan mint egy házsártos vénasszony. Azok jajjjjj ugyan ezt csinálják, plussz jobban ismernek téged s minden mozdulatod mint te magad. Pláne ha falun lax. Na ott aztán aktívan élő facebookok egymás közt..
2015. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!