Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Energiavámpír! Mi az a energia...

Energiavámpír! Mi az a energia vámpír?

Figyelt kérdés
Mivel táplálkozik , energiával? Milyen típusúval? Az emberek állatok élererejét/chijét/chakraáját szívja le? Normális válaszokat kérek csak energiavámpírok vagy azokkal kapcsolatban tapasztalatokat szerzett személyek írjanak.

2015. jún. 13. 20:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
De olyat is hallottam már hogy fizikai síkon nem létező, 100%ban energiából álló vámpír tremészetfeletti lények, valaki tisztázza nekem! Köszönöm!
2015. jún. 13. 20:51
 2/18 Legoman ***** válasza:
94%

Energiavámpírnak mondjuk az olyan személyt, akivel általában ha beszélgetsz, vagy mellette vagy stb., akkor fáradt leszel, és nem marad semmi erőd, vagyis minden energiád leszívja.

Csinálhatják ezt tudatosan, de tudattalanul is.

2015. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Energiavámpírnak nevezzük az olyan ismerősöket, akik elkedvetlenítenek, rossz hangulatba hoznak, lefárasztanak idegileg.
2015. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És ez hogy működik? Genetikai adottság kell ehhez, hogy létrejöjjön?
2015. jún. 13. 21:08
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem ez az emberek személyiségéből, problémáiból fakad, mint a genetikájukból. Itt van róla egy jó kis írás: [link]
2015. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

És tényleg vannak ilyen emberek. Én már laktam energiavámpír házaspárnál albérlőként. Minden éjjel úgy kifáradtam a másik szobában mint ha egész éjjel kerékpároztam volna és kb. megtettem volna 150 km-t. Nem túlzok. Néhány nap után a torkom is fájt nyári kánikulában és figyelmetlen voltam még a gyalogosközlekedéssel is. Majd felmondtam az albérletet és egyből újra jól éreztem magam.

Azt nem tudom hogyan csinálják vagy hogy az ekkor elszívott életerőt felhasználják-e.

2015. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Legoman ***** válasza:
81%

Ők már így születtek. Egyszerűen több energiára van szükségük az életben maradáshoz, és ezt a környezetükből veszik el.

Te is veszel el a környezetedből vagy másoktól, csak neked nem kell annyi.

2015. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Simán lehúznak, sokat mondanak, mindig magyaráznak, beleszólnak , nem értik, hogy miről beszélsz, konkrétan lefárasztanak..
2015. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy energiavámpir tevékenységét simán láthatod: jellemzően ők azok akik mellett a társuk alkoholista és mentális beteg lesz.
2015. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hogyan vehetnék fel többet? Lenne mire elkölteni azt az energyt. De genetikailag eltérnek egy normál embertől, ha úgy születtek? Köszi a válaszokat. Legoman!
2015. jún. 13. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!