Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek én beteg vagyok,...

Szerintetek én beteg vagyok, vagy ez lehetséges? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Van három ember az életemben, akikkel biztos vagyok benne, hogy már találkoztam korábbi élete(i)mben. Egyszerűen annyira ismertem őket az első perctől, és annyira úgy tűnt az első találkozásnál mintha "ott vettük volna fel ahol abbahagytuk", hogy az félelmetes... Például az egyikük konyhájába képzeltem egy dalt (mármint, hogy ott zajlik a története, Presser-Adj egy pohár vizet című daláról van szó) amit hallgattam ovis koromban. És tizenévesen ismerkedtem meg vele, és a konyhájában állva majdnem elájultam, hogy basszuskulcs... Értitek.


Hozzá kell tennem, hogy nem olvasok "ezós" irodalmat, sőt elég szkeptikus vagyok az ilyenekkel.


Egy kő-materialista ember ezek után úgy gondolja, hogy halhatatlan lelkek vagyunk, akiket a szeretet sodor egymás felé keresztül az élet(ek)en. Hogy lehetséges ez?



2015. okt. 17. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Presser koynhájába kerültél 10 évesen vagy csak én vagyok fáradt?
2015. okt. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. De az is amúgy, hogy csak őrájuk nagyon hasonlító emberkékkel taliztál már előző életedben, konkrétan ővelük pl nem, de ha nagyon erős az az érzeted, talán van neki alapja.
2015. okt. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg. A többi pedig adja magát, sokat hozzátenni nem lehet.
2015. okt. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Te miről beszélsz te kokainista.

Fejlődésért vagyunk itt és kapjuk életinket. Lehet megint együtt terveztetek pár dolgot e életetekben is.

De nem tudmo mi kattant be amikor elkezdted oltani magadat.

Ja és igen. Mind hallhatatlan lekek vagyunk.

2015. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!