Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megérzem, ha valaki beteg. Ez...

Megérzem, ha valaki beteg. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek az ezotériában, de több ismerősömnél megéreztem, ha komolyabb betegsége volt. Csak annyit érzek, hogy valami nincs rendben azzal az emberrel. Most is érzem ezt egy barátomnál, de nem tudom, hogy szóljak e neki. Lehet, hogy hülyének néz. Mit gondoltok? Volt valaki hasonló helyzetben?
2012. febr. 16. 12:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
11%
A te esetedben a magérzés az a körülmények mérlegelése és a következtetés,nincs itt semmi hókuszpók nem kell belemagyarázni.
2012. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
megérzés inkább:)
2012. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy a körülmények mérlegelése? Én nem a körülményeket mérlegelem, hanem az embereket.
2012. febr. 16. 12:17
 4/28 anonim ***** válasza:
11%
Na akkor kicsit fejtsd ki ezt aranyom,mert konkrétumok nélkül csak reszeljük a fingot.
2012. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nagyon plasztikusan fogalmaztál!

Nem tudom jobban megfogalmazni! Csak azt érzem néha valakinél, hogy valami nincs rendben vele, nem egészséges.

Csak azoknál érzem ezt akit ismerek valamennyire, a viselkedése és a külseje alapján.

2012. febr. 16. 12:29
 6/28 anonim ***** válasza:
11%
Ezt mondtam az előbb is,hogy a körülményeket (viselkedés stb.) mérlegeled,ráadásul ismered is őket,tudsz viszonyítani,hogy most másmilyen,mint volt. Ebben nincs hókuszpók,én is meg tudom ugyanígy "érezni" ha egy ismerősömnek valami baja van. De gondolom pontos diagnózist nem tudsz felállítani,úgy hogy még egy érv,hogy ez nem istenadta természetfeletti megérzés,csak egyszerűen következtetés. De ha ennyire beleakarod magyarázni a hókuszpókot hívhatjuk megérzésnek is a következtetést,de a lényegen ez nem változtat:nincs ebben semmi különös.
2012. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
31%
Vétkesek közt cinkos aki néma:) igen szólj neki!!!!!
2012. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen szólj neki!!!baja lesz magadat fogod hibáztatni, tényleg ne legyél néma. Másokon segítettél...akkor inkább tévedj mint nagyobb baj legyen.
2012. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Ok! Köszi!
2012. febr. 16. 12:53
 10/28 anonim ***** válasza:

mivel érzed meg? van valami speciális technikád?

személyesen is jelen kell lenni ahhoz,hogy valakin ilyesmit megérezz,vagy távolságból,ismeretleneken is meg tudod érezni,ha baj van(pl.rejtett,látens,azaz még tüneteket nem produkáló betegség,ilyesmi bajokra gondolok)

2012. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!