Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudom egy ideje hogy indigó...

Tudom egy ideje hogy indigó "gyerek" vagyok és ezzel nincs is bajom. Hogy tudnám fejleszteni a képességeim?

Figyelt kérdés
Már egy ideje azzal bajlodom mert valamikor csak úgy előtörnek néha még sokáig lappanganak a képességeim. Hol az egyik hol a másik. És ezt szeretném én befolyásolni.

#INDOGO
2015. okt. 18. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Az LSD-t ajánlom.
2015. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan milyen képességekről is lenne szó?
2015. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szellememeket látok olykor. Néha meg látom mások jövőjét.
2015. okt. 18. 18:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg, hogy több válaszom miért 9:11-kor írom, és az órára miért 9:11-kor pillantok rengetegszer.
2015. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Aki nem bírja a piát, az ne igyon!
2015. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Keresd Yodát.
2015. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahogy bárki más. Ha némi előnnyel indultál is, az nem akkora, hogy a másokra vonatkozó szükségszerű lépéseket átugorhasd. Először is olvass! Sokat, és egyelőre válogatás nélkül. Aztán úgy 20-30 témába vágó könyv után elkezdheted kialakítani a saját ízlésedet, és kiderül, mely témák érdekelnek. Onnantól ezen témák szakirodalmát olvasd. A téma irodalma a szükséges elméleti ismeretek birtokába juttat. Ha jól választottál, és nem egy divatos sületlenséget tanulmányoztál, akkor a képességeidet kamatoztatni tudod.
2015. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Minden gyerek spermából és petesejtből lesz. Indigóval sajnos nem működik.
2015. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagy indigó gyerek mivel az egész csak kitaláció. Átlagember vagy, pont mint azok akik előtted sorban állnak a boltban, meg megtöltik a buszt hogy ne kapj ülőhelyet.


Nincsenek különleges képességeid mert senkinek sincsenek különleges képességei a világon, legalább is olyan értelemben ahogy az ezotéria rovatban elképzelik.


Azok az emberek akik a világ sorsát igazán irányítják, mind teljesen hétköznapi, átlagos képességeik tudatos fejlesztésével jutottak oda ahol vannak. Mégis milyen világ az ahol működik az ezotéria, de senki sem tud vele egy centi előnyt kicsikarni? Az pont egy olyan világ ahol nem működik az ezotéria. Ha működne, rengeteg ismert ember annak köszönhetné a karrierjét.


Valójában nagy szükség van a racionális gondolkodásra, jó elemző képességre, jó emberismeretre, tudatos személyiségfejlesztésre mindenféle sikerhez az életben. Meg úgy további 80%-ban kitartó munkára.

2015. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Én azért azt cáfolnám valamelyest, hogy a nagy hatalmú emberek nem alkalmaznak természetefeletti erőket és csak saját erejükből jutottak oda ahová. Ha az illuminátusokat vesszük, állítólag ők nagyon is otthon vannak a sötét erők, mágiák használatában... Persze lehet nem hinni benne. Lehet abban hinni, hogy minden úgy van, ahogy a híradóban és az újságokban írják nekünk és persze amit a politikusok mondanak.
2015. okt. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!