Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Sátánista Anton Sander...

A Sátánista Anton Sander LaVey alapította sátánista egyházrol szeretnék beszélni ebben jártas emberekkel, személyesen. Magyarországon van ilyen, mert a neten a baromságok tönkelege van, én az igazat akarom hallani. Remélem vki tud segiteni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 16:21
1 2
 1/17 anonim válasza:
19%
ÉN megtértem . Eddig nem tudtam hogy van isten de most mar tudom... Van isten. Ő a jó és a békesség. Ne akard a rosszat. Amugy 1- évig voltam diabolista és sátán ista. Ne keresd a rosszat mondom meg egyszer. Mert akkor az este is furcsán lesznek. Beszelni beszélhetünk errol... De ez nem jo
2015. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Keress fel egy szektát.
2015. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Fúj,ne beszélj szerintem ilyen "emberekkel"
2015. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
73%
A LaVey féle sátánizmus hasonlít az ateizmushoz... Én is az vagyok, szerintem nincs Isten, de Sátán sem. Mindenki a saját maga ura, mi döntünk a sorsunkról a döntéseinkkel, mi mind úgymond "Istenek" vagyunk. A Sátánizmus nem egyenlő az Ördögimádattal!!! Nem isszuk egymás vérét, nem hozunk ember/állat áldozatokat sem... Ezt leginkább az előttem levőnek üzenném. Kedves Kérdező, mit szeretnél még tudni?
2015. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem itt gyik-on, ha visszakeresel kérdéseket "sátánizmus" kulcsszó alatt, találhatsz megfelelő válaszokat.


Egyébként már ki lett tárgyalva (logikus érveket felsorakoztatva, amiket nyugodtan visszakereshettek, én nem vagyok archívum!), hogy lavey-i sátánizmus mint olyan, nem létezik. lavey-i egoizmus van. A sátánizmus elnevezés csak egy marketingfogás a részéről. Tehát a lavey-i "vallás"-nak semmi köze a keresztények által rossznak vélt oldalhoz, vagy bármilyen "-izmus"-i jellemzőhöz, példának okáért egy magasabb szint elismeréséhez.

A lavey-i egoizmus az önzőségről, esztelen, irrealista hedonizmusról szól, semmi másról. Ez az igazság, nem lehet tovább ragozni! Finito.


Üdv, egy ES-t valló...

2015. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom miröl van szo,nem ujdonság számomra ez a dolog.szeretnék mindennél tööbbet tudni rola.A sátánizmus alapjában véve nem gonosz,ezek csak rossz elöitéletek.De köszönöm a hozzászolásokat.
2015. okt. 19. 22:41
 7/17 anonim ***** válasza:
Itt olvashatsz róla, egy LaVey féle sátánista magyar oldala, régen fóruma is volt, de ahogy látom már megszűnt: scythe.hu
2015. okt. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Azt tudjuk, hogy a sátánizmus nem gonosz. Az érthetetlen már csak az, hogy neked a marketingen kívül, hogy sikerült összekapcsolnod lavey-t a sátánizmussal.


Üdv, egy ES-t valló...

2015. okt. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Semmilyen marketingröl sincs szo,nem mostanában kezdtem.de mindegy ugylátom ittsem kapok értelmes választ semmire.
2015. okt. 20. 10:26
 10/17 anonim ***** válasza:

1-es kommentelő te miről beszélsz?

Te voltál sátánista?? Valamiket nagyon félrehallhattál....

Sátánizmusban nincs rossz akarás rossz keresés. Hát minden ember saját magát tenni tönkre karmikusan és lelkileg is.

2015. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!