Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez átok/rontás...

Szerintetek ez átok/rontás volt, megérzés (jóslás, jövőbelátás), vagy a racionalitás drasztikus megélése?

Figyelt kérdés

Nem régen egy személytől olyan adatokat kaptam, melyek elméletileg néhány dolog megkönnyítését akarták volna szolgálni. (bocsi, hogy ilyen semmitmondóan fogalmazok).

Azóta amióta kaptam és dolgozni akartam volna vele (még amikor kedvem is lett hozzá), olyan mély depresszióba estem, meg ideges lettem, meg minden bajom lett, hogy csak na.

Ma összeszedtem magam és sokkal jobb adatokat szereztem teljesen önerőből. És kezdem magam jobban érezni is...

De komolyan, még amikor nem értelmeztem, amit kaptam is úgy éreztem, hogy teljesen kikészít.


Egyébként sem vagyok a toppon, de amikor ránéztem az nagyon rosszul esett. Most hogy megvan az enyém, tökre elmúlt.



2015. okt. 29. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
WTF?
2015. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kontextus nélkül ezt nem könnyű megfejteni, de szerintem ahogy írtad a racionalitás drasztikus megéléséről lehet szó.
2015. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném bőven kifejteni, de igazad van, hogy így kicsit.... Úgy érzem utólag, hogy a másikkal nem tudtam volna mit kezdeni és sokkal jobban jártam, most így. Bár szerintem is arról van szó inkább, hogy a másik nem volt annyira hatékony.
2015. okt. 29. 23:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig a saját a legjobb,de ezt most csak így általánosságban írtam.
2015. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy tudat alatt volt benned egy olyan érzés, hogy azokból az adatokból nem leszel képes azt a végeredményt kihozni, amit kell. A sajátjaidat végigkövetted, amit tudtál, megtettél, az eredmény a tőled telhető maximum. Ez is a megérzés egy fajtája, amikor az információ egy részének birtokában vagy, és csak az ködös, milyen lesz, amikor az egész összeáll. Az összeállt egészről rossz előérzeted támadt, ez ütközött ki frusztrációban. Az elme jóval több lehetőséget kombinál, mint azt tudatosan észrevennénk. Aki tudatosan figyeli ezeket a belső reakciókat, elég nagy biztonsággal meg tudja mondani, hogy az esemény, aminek részese, hová fejlődik. Ez ilyen kvázi jövőbelátás.
2015. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hitel az már csak ilyen :D
2015. okt. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ka ka maka vagy még arra sincs időm hogy elolvassam a mit írtál ja most olvastam el és mi ez kérdes mi ez durva na mindegy
2015. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyway... Sose hagyd negatívok legyenek benned. Tudatosan is kizárhatod ezeket.

Adat és agy kapcsolatnál nincs átok.

Megérzés, jövőbelátás same, ez egy teljesen más jellegü dolog.

Egyértelmü sztem válasz, de ha már drasztikusan éled meg, minek pusztítani magad?

2015. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!