Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok léteznek...

Ti mit gondoltok léteznek szellemek vagy démonok?

Figyelt kérdés
Én régebben nem hittem bennük,de most már IGEN.A barátnőm még nagyon fiatalon meghalt.Egy tragikus balesetben.A saját apja,álmában lelőtte szegényt.Én először napokig nem hittem el,hogy ez megtörtént.És utána döbbentem rá,ez igazság...Több hétig sírtam.És ekkor egyik este megmagyarázhatatlan dolog történt.Megjelent nekem.Nem csinált semmi konkrétat csak állt és mosolygott,ahogy ezt halála előtt is tette.3 hónapig láttam és boldog voltam,hogy láthatom.Aztán Apukám szülinapján elutaztunk és többé nem jelent meg.A legjobb barátnőm volt.És nem is tudom mi volt ez.Azóta is hallom amit lépked a házban mikor már mindenki alszik.Itt van velem és ez jól esik.De szerintetek mi vagy ki ő?

#szellem #démon #Afterlife #túlvilági lények
2015. nov. 1. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem - mert erre vagy kíváncsi - nem léteznek szellemek, te pedig csak kitalálod ezeket a marhaságokat. Ha lepontozol, akkor is.
2015. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Léteznek. Semmiben sem hiszek és senkinek se ajánlom, higgyen.
2015. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Azrael666 ***** válasza:
Léteznek szellemek és démonok is!
2015. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"De szerintetek mi vagy ki ő?"

A barátnőd szelleme. Lehet csak néha visszajön lecsekkolni, lehet még nem volt ereje elhagyni fizikai világot.

2015. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aludt az apja és úgy lőtte le??? Miért volt nála pisztoly? Ok talán rendőr, De h került a kezébe mikor aludt? Miért volt a lány az apja szobájába mikor az aludt?
2015. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Legoman ***** válasza:

Láttad a bizonyítékot rá, hogy léteznek. Nemde? :)


Mikor hallod, hogy lépked, akkor próbálj meg beszélni hozzá. Szólítsd őt, és beszélj neki, ha nem is hallod őt, akkor is beszélgess vele.

Viszont légy óvatos mindig, mert nem látod, csak hallod!

2015. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem léteznek,és velem is hasonló dolog történt majdnem egy évvel ezelött
2015. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!