Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Bebizonyult, hogy szellemek...

Bebizonyult, hogy szellemek nem léteznek. Ezáltal isten sem létezik. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tegnap akadtam rá erre a szellemidéző táblára, (ouija board). Amit a Hasbro adott ki. Minden vita nélkül és egyértelműen a kisgyerekeknek!


[link]


És ha ezzel ennyire viccelnek, hogy ilyet kisgyerekeknek is gyártanak, akkor tökéletesen leszűrődik az, hogy az egész szellemidéző tábla egy átverés! Ezáltal szellemek sem léteznek, mert ugye akkor a kisgyerekek is megidézhetnének egyet!


Az pedig, hogy csak médiumok tudnak ilyet használni, főleg olyanok, akik a médiában is szerepelnek. Akkor még hitetlenebb az egész!


És ha szellemek nincsenek, akkor lélek sincs. Ha lélek nincs, nincs se isten, sem sátán!



2013. júl. 19. 20:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
36%
A Biblia sem ír olyat, hogy szellemek léteznek, tehát van Isten.
2013. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
82%

És ha a Holdra szállásról kiderül, hogy átverés volt, akkor Hold sem létezik?


És kiderült, hogy boszorkányok sincsenek, tehát asszonyok sem léteznek?


És kiderült, hogy vámpírok sem léteznek, tehát nem létezik Románia?


Te hány éves vagy?


Rossz a következtetésed. Először volt a szellemidézés, aztán "született" meg ez a tábla, és nem fordítva.

Ahogy a Biblia sem meseszámokkal van tele, hanem a mesék vannak tele Bibliai számokkal. A sorrenddel is törődj. Nem apád hasonlít rád, hanem te hasonlítasz apádra.


Szia

2013. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

A biblia egy kódolt üzenet! Nem a múlt van benne, hanem a jövő! Ami ezután vár ránk! Mindebből következtetve isten nem létezik. Mi vagyunk ezen a földön a felsőbbrendű lény! Semmilyen szellem vagy hús-vér istenek nem léteznek!


A holdra szállás is nagyon titokzatosnak tűnik, és ha az egészet egy stúdióban vették fel?

2013. júl. 19. 21:20
 4/40 anonim ***** válasza:
XD Ez jó volt.
2013. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Hogy képzelhetsz el ezen a való földön isteneket? Fantasy filmeken elképzelhető, és látható.


Ha isten, vagy sátán megharagudna valamiért már régen elpusztította volna ezt a földet. Vagy ha léteznének, már mutatták volna magukat!


Az afrikai gyerekeken miért nem segít? Ők a sátán kezei vagy hatáskörzetében vannak?


Ha isten a világmindenség ura, akkor lenne annyi ereje, hogy rajtuk is segít? Nem?


Vagy nézi a haláltusájukat, ahogy szenvednek?


Ha a sátánista papok és istenben hívő papok irányítják az embereket, akkor a sátánista papok rávehetik a sátánban hívőket, hogy okozzanak világháborút, robbantsák fel ezt a földet? Nem? Nem pedig embereket áldoznának (alsó hangon).


Az istenben hívő papok régen rávehették volna az embereket, hogy legyen világbéke, és ne legyen gyűlölködés.


De nem történik semmi! Megy minden a maga útján!

2013. júl. 19. 21:34
 6/40 A kérdező kommentje:

Sakkjáték az egész világ! Előre el van tervezve, a bábuk fel vannak állítva. És a játék megy! De mindez istenek nélkül!


Apropó: A középkorban indult el ez az egész gyűlölködés amit az egyház indított el!

2013. júl. 19. 21:39
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Téged az elkövetkezendő órákban szerintem szét fognak szedni. Legalábbis verbálisan.


"A biblia egy kódolt üzenet! Nem a múlt van benne, hanem a jövő! Ami ezután vár ránk!"


Aha. Te soha nem olvastad az első laptól az utolsóig legalább egyszer, igaz?

Fogalmad sincs, hogy mit beszélsz.


Tudod mit? Én vagyok a hülye, hogy válaszoltam, bocsáss meg ezért, ez az én egyik nagy gyengeségem.


Ajánlom, olvasd el. Még lennének ötleteim veled kapcsolatban, de ez most nem téma.


Szia.

2013. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Lehet, de a sakk játékot ne feledje senki. Mert ez igaz. Majd később rájöttök!
2013. júl. 19. 21:48
 9/40 A kérdező kommentje:

Az egyház kezdő gyűlöletkeltéséről a mai napig az inkvizícióról beszéltem:


[link]

2013. júl. 19. 22:04
 10/40 anonim ***** válasza:
Szerintem te hamar nobel-díjas tudós leszel.
2013. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!