Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek történt már valami...

Veletek történt már valami csoda? Nem tudom, hogy higyjek bennük vagy ne. Velem még soha nem történt csoda. Ha nektek van ezzel kapcsolatban valami élményetek, akkor megosztanátok velem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 16:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Upsz...higgyek :)
2015. nov. 1. 16:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja apám életemben először felhívott telefonon h mikor megyünk látogatóba hozzájuk.
2015. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem volt világvége.
2015. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Legoman ***** válasza:

A csodában ha hiszel megtörténik, ha nem hiszel benne, akkor nem.


A csoda az emberi hit alapján múlik leginkább, és a forrása a szeretetből, az akaratből, és a hitből folyik.


Számomra mindennap egy csoda.

Ha belegondolsz, bármelyik éjszaka történhet valami, rád gyulladhat a ház, betörnek hozzád stb.

Napközben is történhet bármi, elüthet egy autó, karambolozhatsz, vagy akár egy szögbe is beleléphetsz, ami elfertőződik és még lehetne sorolni.


Én mindig is hittem, és valami vagy valaki mindig segített nekem. Akkor segített, mikor észre se vettem. De a legnagyobb segítsége az volt, hogy életben hagyott.

2015. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Kétszer.

Egyszer pénzügyekben, egyszer pedig megúsztam egy halálos balesetet.

Lemondtam az utat, ha ott vagyok, lehet, hogy meghalok.

Ezeket csodának élem meg.

2015. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: Ezt gondolhatja a többi ember is, aki meghalt a balesetben?


Aki hisz a csodában az csak úgy látja, hogy vele történnek. Valójában elfogult és azt akarja látni mindenben, ez olyan, mint ahogy a felhőkben is fel lehet fedezni mindenféle alakot.


A ritka dolgok is csak a statisztika műve.

2015. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!