Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Szerintem...

Mit szóltok ehhez? Szerintem egy csoda és nem lehetett véletlen!?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de úgy érzem ezt le kell írnom, mert számomra mai napig hihetetlen. Előre is elnézést kérek, ha néhol zavaros vagyok, de pörögnek a gondolataim. :) Korábban tettem fel egy kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__3359..

Ez az előzménye az egésznek. Számomra már ez is hihetetlen volt, de ami a folytatás, azt nem is akartam elhinni. Sokan írták, hogy véletlen történt. Szerintem ilyen véletlenek nincsenek. Szóval a 2012 augusztusi sztorija után egy nagy változás történt az életemben, mert elköltöztünk az ország másik felére. Továbbra is nagyon mély érzelmeket váltott ki belőlem a zenekartag. Teljesen elvarázsolt a személyisége, mondhatni egész napokat tudtam interjúk olvasásával és nézésével tölteni. A koncert miatt sok utazást is megszerveztem, csak hogy lássam a zenekart. Nem csak külső vonzalom volt ez, hanem ennél sokkal több. Természetesen a Facebook által hamar még jobban megismertem és kiderült, hogy már van barátnője. Mivel tudtam, hogy elérhetetlen számomra, ezért túlságosan nem is zavart. Ezután még nagyobb meglepetés volt, hogy az aktuális barátnője abban az iskolában végzett, ahol tavaly elkezdtem a végzős évemet. Ez a település is jóval messzebb van, mint ahol a zenekartag él, csak a lány odament továbbtanulni. De a testvére itt maradt, ő is tavaly volt végzős egy iskolában. Ezek után nagy meglepetés ért, mert a Facebookos kép alapján felismertem a csaj testvérét, akivel egy busszal jártunk! Ami azért hihetetlen, mert ez nem egy kisváros! Erre szerintem nagyon kevés esély van. De ami egy februári napon történt, arra még kevesebb. A hozzánk legközelebbi buszmegállóba érkezve megláttam a csaj testvérét, akivel szinte minden reggel együtt utaztam. Pont akkor ért a megállóba, mikor én. Ez érdekes volt, mert vasárnap még sose találkoztunk. Nagy havazás volt, a rossz idő miatt el se akartam indulni. Ekkor a csaj odament valakihez, akit hamar megismertem: A "plátói szerelmem" barátnője...alig telt el egy másodperc, megláttam mellette a zenekartagot is! Azt hittem nem hiszek a szememnek, pedig ő volt, mert egyértelműen felismertem. Olyan hihetetlen ez mai napig. Ha nem indulok el, vagy ha 2 perccel később, vagy előbb egyek, már nem történik meg ez! Hiszen otthon kicsit feltartottak, eredetileg korábban indultam volna és mivel bármelyik busszal elmentem volna 1-2 megállót, ezért nem történt volna meg ez a találkozás. Később nyertem egy koncertjegyet, akkor személyesen is beszéltünk a zenekartaggal, az is érdekes volt. 1 ember nyerhetett, sokan próbálkoztak és pont én!



2014. márc. 20. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerencsés véletlen, amit te csodának értékelsz.
2014. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy hétköznapi "csoda", amit az előző véletlennek. ;)
2014. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Véletlen. Annak jóval kisebb az esélye, hogy valakit eltaláljon egy meteor. És mégis megtörtént. Az igazán lehetetlen véletlen az lenne, ha összejönnél a sráccal. Na, az fura lenne, de még szintén lehetséges.
2014. márc. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azóta már el is vette a csajt, szóval az már nem valószín. De maga az egész sztori olyan hihetetlen sok ''véletlen'' egymás után. Szerintem ez valami egészen megmagyarázhatatlan dolog.
2014. márc. 20. 20:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Valamilyen módon csak bevonzhattam ezeket a dolgokat, mert több, mint 200 km távolságra van a 2 város egymástól és ritkán jönnek látogatóba ebbe a városba. Pont abban az időpontban, a legnagyobb havazásban elindulni... Még most is furcsa belegondolni, ha 2 perccel is hamarabb vagy később indulok, már késő. Ráadásul annyi ilyen dolog történt az életemben, hogy nem hiszem el, hogy ez véletlen.
2014. márc. 20. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb véletlen dolgokra épül. Például az, hogy reggel felszállsz-e a buszra, rengeteg véletlentől függ.
2014. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Yehudina ***** válasza:
Szerintem össze fog jönni a kapcsolat, mégpedig egy teljesen véletlen, elore ki nem számított időpontban, csak kicsit még várni kell, de megeri! !!
2014. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, lehet tudni, hogy azóta mi történt? Nagyon érdekel, kérlek írd le! :)
2016. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a sztori vége már nem volt ilyen fényes az én oldalamról. Azóta már összeházasodtak és született két gyerekük. Emiatt szépen lassan el kellett engednem ezt az érzelmet. Azért mai napig elmegyek a koncertekre és emberileg még mindig nagyra tartom, kicsit szomorú vagyok, hogy szerintem rosszul választott párt magának. Nem azt mondom, hogy én lettem volna a tökéletes, de egy ilyen ember választhatott volna egy intellektuálisan is méltó társat. (Nem olyat, aki csak szép és csinos, meg mínusz 10 fokban is felveszi a miniszoknyát,hogy mutogassa magát)
2017. márc. 5. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!