Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha ezt vonzom be valóra válhat?

Ha ezt vonzom be valóra válhat?

Figyelt kérdés
Azt szeretném bevonzani hogy híres énekes vagyok amerikában mert holnap tízmilliószoros nap megvan hozzá a tehetségem az énekléshez és angliában élek de amerikában fogok ha felnövök és nagyon fiatal vagyok 13 éves.

2015. nov. 2. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Inkább csináld meg a leckéd aztán tente.
2015. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De komolyan ez az álmom kérlek szépen ne törjétek össze.
2015. nov. 2. 22:55
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Igaza van 1-esnek. Álmodozás helyett inkább tanulj. Különben gyártósori összeszerelő leszel vagy mosogató. :D
2015. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De én azt nem szeretném csak egy gyerek vagyok.
2015. nov. 2. 23:19
 5/11 anonim ***** válasza:

A bevonzásban én nem hiszek, meg a tízmilliós napokban sem.

Abban viszont hiszek, hogy ha valamit nagyon akarsz, azt megcsinálod.

Tervezéssel meg józan ésszel.

Gondolom, jársz énektanárhoz, hát járj szorgalmasan!

Miért ne lehetnél énekes?

De ne a bevonzásra építs, hanem magadra.

A bevonzás se egyéb, csak tervezés.

2015. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Es azt tudod-e, hogy amerikaban csak kesobb van holnap, az idoeltolodas miatt, akkor mikor kell kerned, helyiido szerint holnap, vagy az amerikai ido szerint holnap?
2015. nov. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A "bevonzás" még a tervezés szintjét sem üti meg, csupán álmodozás.

Ha nem teszel álmaid valóraváltása érdekében mást, mint "bevonzasz", nem valósul meg belőlük semmi.

Ha még 10 évig csak bevonzod, amit el akarsz érni, gondolod, a módszerrel jó mozgású, jól képzett hangú énekes leszel, akinek tennivalója a megvalóslás érdekében más nincs, mint mágnest játszani?

.

Különben, nem hiszem el, hogy az vagy, akinek mondod magad...

2015. nov. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel ez csak ront fejlődésedben, nem ajánlom és kétlem menni fog.
2015. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha gyerek vagy minek? 1 év se kell népírtáshoz. Mikor akarnál énekes lenni? >,<
2015. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Legoman ***** válasza:

A bevonzás az álmod megalapozhatod, de tenned is kell érte.

Az univerzum úgy fogja alakítani az életed, és az eseményeket, hogy az a kérésednek megfelelő legyen. A kérésedet viszont jól fontold meg, és gondosan dolgozd ki, hogy mit is szeretnél, mert ha csak úgy kéred, hogy énekes akarsz lenni, és gazdag, akkor mindenki énekes és gazdag lenne.

A részleteket is dolgozd ki. Mit akarsz énekelni, hogy akarsz énekelni, milyen stílusban akarsz énekelni stb.

Legyen képed arról, hogy mit akarsz, és fejleszd a tehetséged, mert a hangod még mutálódni fog.

Ismerek valakit, akinek nagyon szép hangja volt. 12-13 éves volt ő is, és hangversenyeket nyert, úgy hogy nem járt énektanárhoz. De mostanra a hangja elmutálódott, és mivel nem fejlesztette tehetségét, és nem tartotta folyamatosan karban a hangját, ezért berekedt, és eltorzult az énekhangja.

Még tanulj énekelni, mert a csillogás mögött nagyon sok munka van.

2015. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!