Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan váltsam valóra ezt az...

Cukkancs Nyuflancs kérdése:

Hogyan váltsam valóra ezt az álmomat?

Figyelt kérdés

(Kérlek segítsetek, válaszoljatok, ha tudtok valami tippet. Lehetőleg értelmes válaszokat lécci! :( )


Szóval a gond az hogy:


Már 3 éve nagyon megtetszett nekem egy külföldi sztár. Ne értsetek félre nem úgy, hanem a hangja meg a zenéje amit játszik. Ő az én kedvenc énekesem, és mindig csak a zenéit hallgatom. Minden álmom az,hogy egyszer eljussak egy koncertjére és szerezzek egy aláírást tőle, vagy egy közös fotót :) De sajnos még kiskorú vagyok, 12 éves. Ráadásul anyukám utálja ezt az énekest. És sajnos nincs valami sok pénzünk se, még sohasem jártam külföldön. (Ezt nem azért mondom,hogy sajnáltassam magam, kérlek ezt se értsétek félre.) Szerintetek valahogy sikerülhet valóra váltanom az álmomat? :D Lehetséges,hogy egyszer még találkozok vele? :D


2014. dec. 20. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Mint ahogy az is lehetséges, hogy pár év múlva már emlékezni sem fogsz a nevére.
2014. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy nem így lesz. :( Soha sem akarom elfelejteni! :/
2014. dec. 20. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki az énekes? Megírod privibe?

Amúgy persze, hogy lehetséges, ha nagyon szeretnéd. Gyűjtögeted a pénzt, és amikor nagyobb leszel, vehetsz egy V.I.P. koncertjegyet :)

2015. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 engem is tudnál bíztatni?:c<3
2016. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!