Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez így érvényes a vonzás...

Ez így érvényes a vonzás törvénye szempontjából? (párkeresés)

Figyelt kérdés
Az úgy érvényes, ha csak annyit kérek, vagy szeretném megtalálni az igazit, vagy konkrétan le kell írnom hozzá a tulajdonságait?

2015. nov. 13. 14:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Kérem, csak azok válaszoljanak, akik hisznek benne. A negatív válaszokat úgyis figyelmen kívül hagyom. :)
2015. nov. 13. 14:47
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Elkell keptelned őt, lásd magad előtt, halld , érezd, fesd le, v rajzold, gondolj rá sokat, érezd amit szeretnél ha ottlenne stb
2015. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak egy helyben ülsz, akkor még egy fekete lyuk vonzása is kevés lesz.
2015. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Inkább írd le ki vagy és kit keresel és akkor talán rádírnak:)
2015. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Legoman ***** válasza:
56%

Nem árt soha, ha elképzeled, szóval legyen elképzelésed arról, hogy milyen legyen az illető, és azt vizualizáld, akár rajzolhatsz is, és kiteheted valahova, nem is egy példányban, így még gyorsabb és hatásosabb lesz a bevonzás.

Részletek is kellenek, mert 10 emberből vizualizálod álmaid emberét, de ebből a 10-ből te nem adsz semmi konkrétumot, ami kiemelné ebből csak az egyiket is.

Minden részletet, akár a legapróbbakat is vizualizálnod, akár rajzolnod is.

2015. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Missi_Key ***** válasza:
ha túl részletesen írsz lehet nem is létezik olyan ember. csak a legfontosabbakat képzeld el, vagy csak az érzést amit vele/mellette éreznél...
2015. nov. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 qgeninja válasza:
Ha valaki konkrétan le tudja írni hogy kit is keres párjául, akkor az igazán nem is akar senkit. Ott nem az mebri kapcsolaton van a hangsúly, hanem a válogatáson. Hinni kell benne és kész.
2015. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

nekem ez az egész vonzás törvénye úgy hangzik, mintha valami mozdítható, írányítható tárgy lennék, ha valaki rólam gondolkodna így:))

vagy ha magam saját kis fejében én gondolkodnék valakiről, és közölném vele, szerintem nagyot nevetne, hogy ilyesmiken töröm magam, hogy "bevonzzam" őt.

amúgy valamikor régebb nekem is megfordult az, hogy hittem benne, de rájöttem, hogy nagyon érteletlen(persze, ha valakinek más tapasztalatai vannak, azt elfogadom és megértem, mert nagyon hitt benne, és elérte, blalabla)

nem kritizálnám azt, ő dolga, de csupa öntudatlanságra vall... pl. én azt akarom, hogy legyen egy barátom, aki kedves/okos/szép/ódaadó/figyelmes/megértő/stb. és megismerkednék valakivel aki ilyen, miért hatódnék meg attól, hogy az illető ilyesmikben hisz? ez semmiben sem járul hozzá a kapcsolatunkhoz..s ha igen is, hát kb. olyan formában, hogy elhatározom, hogy akarok egy 'xz' tulajdonságú párt magamnak, majd a látásom, felismerésem, kezdeményező készségem, s kommunikációm segítségével "bevonzom". szerintem nem föltétlenül kell ezeket a dolgokat elspiritualizálni sikerélmény szempontjából, de aki élvezi, az csinálja! :)

2015. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha pontosan egy személyre vágysz? Távol van de mindent amit mutat magából úgy érzed ő kell neked? Be lehet valahogy vonzani hogy valamilyen közöm legyen az illetőhöz?
2015. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat. :)


Utolsónak: igen, be lehet. Azért írtam ki ezt a kérdést, mert túl akartam lépni a volt barátomon, mert a törvény úgy mondja, hogy személyeket is bevonzhatunk, ha az nem ütközik az akaratába. Így hát elgondolkodtam, és elkezdtem a volt barátomat vonzani. Sikerült. Most újra együtt vagyunk. :)


Szerintem egy próbát megér, hacsak nem ütközik az illető akarataiba, de ezt nem tudhatod, ha nem mondja ki határozottan, hogy ő nem akar téged.

2015. dec. 6. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!