Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mostanába ha becsukom a...

Mostanába ha becsukom a szemem embereket látod teljesen idegen arcok? Többi lent?

Figyelt kérdés
Teljesen idegen embereket látok és egy idő után engem néznek és váltakozik az arcuk folyamatosan és felém nyúlnak és olyankor félelmetes érzés tölt el mintha bántani akarnának. A minap éjszaka emiatt alig tudtam el aludni és ahogy kinyitotam a szemem a vak sötétségbe ugyan úgy láttam magam előt ezeket a képeket emiatt fel is keltem az ágyból és elkezdtem tv-zni. Ezek a képek ha minél tovább látom őket annál élesebbek de egyébként sötét formák. ?

2015. nov. 16. 13:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez mitől lehet és károse?
2015. nov. 16. 13:50
 2/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Amennyiben a kérdés nem kitaláció (ugyan miért is lenne ebben a témakörben...), akkor valami elmebaj van nálad kialakulóban. Ha értenéd ami veled történik, akkor nyilván más oka is lehetne, de akkor nem tennél fel róla kérdést.
2015. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
olvastam hogy másoknál is van ilyen csak ők más képeket látnak amit az agy levetít de nem nagyon értettem mi is eza jelenség pontosan ezért tettem fel a kérdést
2015. nov. 16. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha a fénybe nézel csukott szemmel?
2015. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Legoman ***** válasza:

Ilyen nagyon sokáig volt velem is.

Ilyenkor azt kell csinálni, hogy le kell győzni a félelmed.

Szóval csukd be a szemed, és ne nyisd ki, hiába félsz ne nyisd ki.

Egyre ijesztőbb arcok fognak majd jönni, hogy félj, de ne félj.

Hagyd, hogy elmenjenek, és békén hagyjanak téged, akár beszélhetsz is magadban hozzájuk, hogy távozzanak tőled.

A lényeg, hogy nem szabad ettől a képektől megijedni, mert csak képek, tulajdonképpen mit árthatnak neked?! Semmit sem tudnak ártani neked! :)

2015. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ezt max egy orvos tudja neked pontosan kielemezni... Ha nagyon eltávolodsz a valóságtól, akkor tényleg nem ártana felkeresned valakit, de nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.

Pl nekem is vannak ilyen bevillanásaim, amikor egész nap pislogni sem volt időm, viszont amint letettem a fejem a párnára, hihetetlenül részletes képek ugranak az agyamba. Ezek ilyen elő-álmok, vagy nem tudom :D



Nem jó, hogy még pluszban rá is parázol ezekre a dolgokra, próbálj meg inkább történeteket írni a fejedben ilyenkor. Kiskamaszként voltak problémáim a sötétben, és ez a praktika nagyon megkönnyítette az életemet, bármilyen primitíven is hangzik elsőre...

Ha mondatról mondatra gondolod ki a történetedet, hihetetlenül könnyen visszanyered az irányítást az agyad felett, ráadásul elég megterhelő is, szóval hamar elalszol.

2015. nov. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!