Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne ha a...

Szerintetek milyen lenne ha a jövőben idegenek is élnének a földön? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok szóval az lenne a kérdésem milyen lenne ha a jövőben idegenek is élnének a bolygónkon szerintem tök király lenne de szerintetek? apropó nem tudtam hova tenni a kérdést úgyhogy ha rossz csoportba került kedves moderátor barátaim áttennétek oda ahova való ehhez ti értetek jobban köszönöm szépen ügyesek vagytok :)

#idegen #föld #egyéblények
2015. nov. 11. 19:32
1 2
 1/15 anonim válasza:
Migránsválság 2.0
2015. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lenne olyan súlyos a probléma :D ha úgy vesszük a földön kívülieknek mi vagyunk az idegen lények :D
2015. nov. 11. 19:36
 3/15 A kérdező kommentje:
Bár nem vitatom a migránsok is idegenek xD
2015. nov. 11. 19:36
 4/15 virágwwe válasza:
hát...... lehet Jo lenne lehet rossz lenne XD majd egyszer eljönn az is az biztos hogy vannak csak még itt a földön nincsenek azt kitudja lehet emberbörbe bujtak ennyi XD :P (ha Nem irtam valamit helyesen Ak bocs ) És a migránsok is ugyan olyanok mind mi szoval ink hagyjuk öket bárkibol lehet migráns ennyi ;)
2015. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bárkiből kivéve belőlem én sose sülyedek odáig hogy meneküljek ha megkell halnom az országom ért akkor meghalok de atom katasztrófa bekövetkeztében se futnék el más országokon élősködni mint egy migráns :D
2015. nov. 11. 19:44
 6/15 anonim válasza:
District 9...így értettem..
2015. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 virágwwe válasza:
aha Jol van nagyon örülök neki XD
2015. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne fenékig tejföl. Az emberek önmagukat sem tudják elfogadni, nehogy egy idegen fajt, a társadalom valószínűleg sose fogadná be őket igazán.
2015. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért? Akik most itt élnek elakarnak menni?

Ugyan olyan lenne mint eddig.

2015. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Most is élnek itt.
2015. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!