Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy az ókori...

Lehetséges, hogy az ókori egyiptomiak a Marsról vándoroltak ide, így elindítva a mai technológia fejlődését? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hallottam egy olyan elméletet, miszerint az ókori egyiptomiak és a Marson élő civilizáció anno kr.e 2500 körül egyforma szinten volt, ez lehet annak az oka, hogy a Marson találtak piramisokat és egy úgynevezett Marsi Arcot, akinek az arca hasonlít Elvis Presley arcához. [link]

De nem ez a lényeg, a lényeg az hogy bár egyforma szinten haladt az építkezés a két bolygón, de a Marson valamiért már akkor ismerték az atombombát, így ez hamarosan a Marsi világ végéhez vezetett, és akik még túlélték, azok átvándoroltak a Földre (hogy hogy azt nem tudom) és ők fejezték be nekünk a piramisokat stb... és elvileg a Marson jelenleg is van élet, csak kisebb méretekben pl.: rágcsálók, hüllők, rovarok, kisebb vízi halak stb... de a nagyobb élőlények azok abban a korban kihaltak. Nos, nem tudom hogy elhiggyem ezt vagy se, de ami igaz az igaz: ez elég érdekes elmélet... mi a véleményetek róla?



#Egyiptom #piramis #idegen #Mars #Elvis Presley #Pataky Attila #Marsi élet #Oreo Kekszámpír #vörös pillangólepke
2015. szept. 19. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehetséges.
2015. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Trollkérdés?


Csak mert láttalak egy másik kérdésnél trollkodni.


Amúgy nem hiszem. Én látok némi logikát abban, hogy esetleg az ősi civilizációk a Marsról érkeztek, de nem hinném, hogy 2500 évvel ezelőtt történt volna mindez.

2015. szept. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es hol láttál trollkodni?
2015. szept. 20. 00:41
 4/5 kori80 ***** válasza:
87%

A Marson jelenlegi tudásunk szerint nem volt intelligens élet sosem. Ma pedig egy halott bolygó, feltehetőleg pár föld alatti jégbe fagyott baktériumon kívül nincs rajta semmi komolyabb élet.


Tudom elég sok embert foglalkoztat a marsi arc kérdése, de szerintem Elvis Presleynek nem volt ilyen semmit mondó arca, maximum még amikor kifejletlen embrió volt születése előtt pár hónappal:

[link]


Amúgy nem olyan egyszerű ám eljutni a Marsról a Földre esetleg fordítva, még ma sem vagyunk képesek rá emberekkel. Rendben, hogy szerinted ha piramisokat tudtak építeni, akkor lehet, hogy űrhajókat is. De mi meg 800 méter magas felhőkarcolókat tudunk a legmodernebb anyagokból, ennek ellenére egy tetves mars rakétát is fanyalogva rakunk össze egy mars-járónak, az emberesre meg még évtizedeket kell várni.

2015. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nem lehetséges. Ha a Marsról jöttek volna, akkor nem kőépületekben laktak volna, és nem piramist építgettek volna, hanem olyan modern dolgokat, amiket még ma sem tudunk.

A Marson nincs semmiféle arc, max a filmben. Egy hegyvonulat csak, ami az árnyékoktól látszik annak. Ha más szögből nézzük, már egyáltalán nem arcot ábrázol, csak hegyeket. Élet pedig főleg nincs, hisz nincs élhető környezet. Hiányzik az oxigén, nincsenek növények, nincs folyékony állapotban víz. És akkor a ritka légkör miatti sugárzásról még nem is beszéltünk.


Az viszont már érdekesebb, és reálisabb, hogy hogyan építettek méretre és elrendezésre ugyanolyan piramisokat Dél-Amerikában, Kínában, mint Egyiptomban, mikor elvileg az egyiptomiak nem hajóztak el ilyen távolságokra.

2015. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!