Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Testből kilépéssel próbálkozom...

Testből kilépéssel próbálkozom, de mindig megakadok egy pontnál. Valaki aki járatos ebben tudna segíteni?

Figyelt kérdés
A vibrációs rezgésig es a hullámokig viszonylag könnyen eljutok, aztán egyszercsak "eltűnik" a kezem, érzem, hogy kilép és elkezd emelkedni, de viszi maga után a kezemet is, az egész kezem magától emelkedik. Van valakinek ötlete, hogy ez miért lehet és főleg hogy mit lehet ellene tenni?

2015. nov. 17. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor utánaküldök még egy mézes barackot, és az adja az érzést.

Gond nélkül megy minden, az 5. utána pihe könnyűnek érzem magam, és szárnyalni szoktam.

2015. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Legoman ***** válasza:

Ha jól értem, akkor azt történt, hogy csak a kezednek sikerült az asztrális kivetülés, míg a többi részednek nem.


Próbálj meg lazítani, mielőtt elkezded végrehajtani a gyakorlatot, és minden testrészedet és apró porcikádat is lazítsd el teljesen. Erre alkalmasak a binaurális zenék, amelyek az agyadat a megfelelő hz-re hangolják. Neked 1-4 hz-re kell hangolni. Vagyis delta szintre (delta binaural).


És ha még mindig csak a kezed emelkedik, akkor lazítsd el a többi testrészedet is közben, és próbáld meg gyengéden kiemelni a többit is.

2015. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem véletlen akadsz meg. Önvédelmi reflex. A testből való kilépéshez sokéves szellemi gyakorlás szükséges, már csak a kijutáshoz is. Felkészületlenül nem lehetséges, és nem is biztonságos.

A kezed azért emelkedik, amiért az automatikus írásnál a kéz mozog. Az elméd kiadja neki a parancsot, de mivel nincs elválva a test, és a benne futó erő, ezért a parancs a kezedet emeli meg. Csak nem a szokásos módon, ahogy ébren teszed.

2015. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából egészen pontosan az történik, hogy a kezem el tudom választani, de ahogy elvált, es kicsit felemelem, elkezdi maga után húzni a fizikai kezemet is, es utána már nem tudom külön kezelni. Csak akkor amikor elválik es utana nehany masodpercig, aztan jön utána a fizikai kéz is. A delta hullámos zenét még nem próbáltam, kipróbálom köszönöm.
2015. nov. 17. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:

mjad feladod. majd megunod.

az álmodással fogalkozást inkább ajánlom. ha már az megy úgy hogy gyakran tudatos vagy és mindig van lábad. akkor már készen vagy erre.

2015. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!