Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Már vagy 2 éve próbálkozom a...

Buford Tannen kérdése:

Már vagy 2 éve próbálkozom a tudatos álmodással de nem megy. Létezik az, hogy valaki erre képtelen?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Remélem,hogy mindenki képes rá,én pár hónapja próbálom,de még nem jött össze.De a helyedben ,ennyi idő után én tuti fel adtam volna.Van kitartásod :)
2014. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Mindenki képes,csak türelem kell hozzá,ja és kitartás.

Lehet hogy nem tudsz eléggé ellazulni,vagy csak nem vagy elég nyitott.Probálkozz,menni fog az! :) Ajánlom figyelmedbe Richard Webster -Asztrálutazás..Ez a könyv segíteni fog..részletesen leírja hogy mit kell tenned,hogy sikerüljön.

Te csak tudatosan akarsz álmodni,de inkább próbáld ki az asztrálutazásg.Hasonló mint a tudatos álmodás,csak jobb :)

De ha mindenképpen csak tudatosan akarsz álmodni akkor Robert Moss-Tudatos álmodás c.könyvét. :) Sok sikert!Ha sikerült írj,és beszélgethetünk róla.. :)

2014. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Mindenki képes rá, csak ügyesen kell csinálni, el kell lazulni nagyon, és koncentrálni meg ugye olyan állapotban kell lened ahogyan eltudsz aludni.


Én is kb 2 éve próbálkozom vele, 6 hónapig nulla sikerrel, utána feladtam, de 3-4 hónap után megint próbálkoztam és akkor 1-2 hét után amikor már nem is erőlködtem csak úgy álltam hozzá hogy na hajrá, akkor teljesen véletlen sikerült összehoznom ezt, elég furcsa volt.

Utána majd 1 évig semmi, és most pár hónapja megint összejött.

2014. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Barátnőm is kétkedve tekintet rám, h neki tuti nem fog összejönni. Elhatároztuk, h meglátogatjuk egymást álmunkban. Meditáltunk egyet az irányításom alatt, h szokja az álom állapotot. Láss csodát rá 3 napra neki hamarabb lett tudatos álma. Nekem kb 1 hétre a kezdés után.
2014. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Próbálkozni fogok akkor még,köszi 2-es el fogom olvasni mind a kettőt. Mindenképp írok,ha sikerül

2014. szept. 21. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
a tudatos álmodás azért a pszichológiában egy elismert dolog
2014. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!