Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » El vagyok átkozva vagy csak a...

El vagyok átkozva vagy csak a sors utál ennyire?

Figyelt kérdés

Hiszek az őrangyalokban és abban, hogy teljesítik kéréseinket, ha hozzájuk fordulunk. Nem egyszer voltam már így vele, de valami nem stimmel. Mindig megkaptam amit akartam, de rá pár napra el is vették tőlem.

Tegyük fel most azt kívántam, hogy ismerkedjek meg egy hozzám illő férfival. Meg is történt, immáron két hete nagyon jól elvagyunk, be is vallotta, hogy kezd irántam valamit érezni és stb. A helyzet az, hogy ma visszament az exéhez. Hoppon maradtam.

Mi lehet itt a probléma, hogy sorozatosan elveszítek mindent? Átok? Vagy csak ennyire nem kedvel a sors, vagy bármi is?

Miért adják meg a kérésem, ha aztán elveszik?


2015. nov. 17. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az h ezt bebeszéled magadnak és azt hiszed h valami természetfeletti teljesíti minden kívánságod, holott te magad kéne tenned valamit a dolgokért és nem csak várni a jótündért..
2015. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát...volt rajtad egy kósza átok, ami csak egy hiba volt. De most kifacsartam neked. Megszabadultál!
2015. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem ez nem átok . Párkapcsolatokban a feldolgozatlan szülői konfliktusok Köszönnek vissza

Fel kell őket dolgozni

2015. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Viccesek ne írjanak ebbe a témába :)

Nálam nincsenek feldolgozatlan szülői konfliktusok.

Teszek azért, hogy elérjek valamit. Mindig is tettem érte, nem vártam a sültgalambot, de soha nem lett jó vége semminek. És nem csak a párkapcsolatra gondolok.

2015. nov. 17. 20:00
 5/13 Legoman ***** válasza:

Próbáld meg, hogy miután kérsz valamit, köszönd meg.

Ne csak az angyaloknak, hanem Istennek is főképpen.

Legyél hálás azért, amit kaptál. :)

2015. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy minden kívánságodat teljesítik.

Én hiszek Istenben, de ő sem teljesít mindent, ez nem így működik.

Erőt ad ahhoz, hogy megcsináljam, amit akarok, vagy amit kell.

De én csinálom, ha kell, én szenvedek meg érte.

2015. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mindig megköszönöm. Hálás vagyok érte. Teszek érte.

Jó, a mindent nem úgy kell érteni, hogy kérek egy tál spegettit és lám, megkapom. :)

2015. nov. 17. 20:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor ennek így kellett történnie.

Ez sovány vigasz, tudom, de el kell fogadni.

Valami mást tartogat neked az élet, később megtudod, hogy mit.

2015. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fish1 ***** válasza:

Akkor az a pasi mégsem az igazi volt. Még mindig jobb, hogy az elején kiderült, mint később, vagy simán megcsalt volna.

Az OK, hogy teljesül ez-az, de gondolom, nem minden azonnal, vagy rövid idő alatt. Az "álompasihoz" lehet, hogy még fejlődnöd kell, vagy megoldani 1-2 feladatot, és majd akkor lesz az ideje, hogy megérkezzen. :)

2015. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Se nem átok, se nem sors. Van egy nem tudatos viselkedésmintád, ami ezt okozza. Olyasmire kell gondolnod, amit állandóan teszel, és észre sem veszed, teljesen természetesnek tűnik, de mégis problémát okoz. Egyedül nem tudod felismerni, mert nem látsz rá, és ha rá is látnál, tagadnád a létezését. Keresned kell valakit, aki rálát, és elég őszinte, hogy elmondja, mi a probléma.

Az őrangyalok, amennyiben léteznek, nem jinnek, hogy kívánságokat teljesítsenek. Őrangyalok, tehát vigyáznak az emberekre, Eddig egy ilyet sem láttam, vagy tapasztaltam, de ettől még lehet bennük hinni. Csak érdemes tudni, miben hiszel. Ha az lenne a dolga, hogy kívánságokat teljesítsen, tündérkeresztanyának, vagy hasonlónak hívnák, nem ŐRangyalnak.

2015. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!