Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Gondoltam....

Mi történik velem? Gondoltam. Ide fordulok magyarázatért mert orvos az biztos nem tud segíteni ebben.

Figyelt kérdés

Mostanában egyre agresszívabb vagyok pedig mindenhez van türelmem...vagyis volt türelmem. A leghangosabb zene bömbölése sem zavart mikor néztem a TV-t meg sem a csitrik visítása az iskolában. De mostanában a legaprobb neszre képes vagyok kiabálni és ez nem rám vall. Aztán egyik napról a másikra az iskola leggyorsabb futóját leelőztem mikor versenyeztünk,pedig nagyon nem tudok futni. A verseny óta alig alszom és nem is vagyok fáradt. Elmúlt 48 órában alig 2 órát aludtam és teljesen friss vagyok pedig eddig alvás volt eddig a kedvenc időtöltésem. Másik gond az volt (nem vagyok keresztény) de néha-néha eljárok templomba (hónaponta egyszer kétszer) de utolsó kettőnél a szentelt viztől nagyon megfájdult a fejem. Legelösszőr a pap segített elvinni az orvoshoz annyira megfájdult a fejem és szédültem. Azóta teljesen felfordult nálam a világ...kapkodok,agresszív vagyok és biztosan mások számára idegesítő is.

Válaszokat előre köszönöm :)



2015. nov. 18. 17:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és lány :)
2015. nov. 18. 17:24
 2/13 Legoman ***** válasza:
100%

Próbálj meg lenyugodni, és ne felpörögni ennyire.

Felmegy a vérnyomásod a sok idegességtől, és ettől lehetsz rosszul is.


Meditálj vagy relaxálj, és lassíts le.

Naponta 5-10 percet meditálj számodra nyugtató és lazító zenére kezdetben. Ha sikerült már megfelelően lenyugodnod, akkor zene nélkül is megpróbálhatod.

Vegyél a zene hallgatása közben mély levegőt lassan, majd lassan fújd ki. Egyre lassabban vedd a levegőt, és minden egyes beszívásnál boldogságot és nyugalmat lélegezz be, míg a kifújásnál minden probléma, és negatív érzést fújj ki.

A lélegzetedre figyelj eközben, a zenét csak engedd magadba, hogy átjárjon.


Ettől lefogsz nyugodni. :)

2015. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
gyermekem te igazán jó helyre fordultál segítségért,a brit kutatok se tudnának neked többet segíteni mint mi ,itt.te egyszerüen hülye vagy ,ennyi ,semmi ok a pánikra ,majd lehet kinővöd de lehet ,hogy nem.
2015. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg, hogy agresszív vagy?

[link]

2015. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
megjött?
2015. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mindden bizonnyal démon szált meg :D
2015. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam mondani, hogy biztos ördög bújt beléd. :D
2015. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól tartok, hogy ez fekete mise lesz...

https://www.youtube.com/watch?v=l4ED_ChWJ_c

2015. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Túl sok csokit , cukrot stb ettél és hiperaktív lettél vagy teliholdkor vérfarkassá fogsz válni de ezt kétlem xd
2015. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha orvos nem, de egy pszichológus biztos tud neked segíteni. Mi itt az ezotériánál nem vagyunk pszichológusok, hanem egyszerű közemberek, vagyis én az lennék, de a többiek nevében nem tudok beszélni. Viszont amit biztosra tudok, hogy kis közösségünk a paradicsoma lakói, más szóval: Paradicsoma City becses polgárai. Nem tudom mi szállt meg, de biztos valami hormonális lehet. :D
2015. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!