Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzás törvénye működik a...

A vonzás törvénye működik a szerelemben is?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 18:39
1 2
 1/11 Amarok Tonrar ***** válasza:
54%
Bármiben működik, amiben tudsz hinni, és végül ráfoghatod, hogy a vonzás törvénye miatt volt. Azért jó ez a "törvény", mert ha nem sikerülne, akkor biztos rosszul csináltad, ha pedig eléred a célod, csak a "törvény" miatt lehetett, és legközelebb is használni fogod. Csodálatos marketingfogás.
2015. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Legoman ***** válasza:
60%

Addig működik a szerelemben, amíg a másik szabad akaratában nem akarsz beleavatkozni.

A vonzás segíthet abban, hogy összefuss olyan helyeken az illetővel, ahol tudtok beszélgetni, de meghódítani nem fogja helyetted. :)

2015. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden témában működik, de a te akaratodtól függ leginkább.
2015. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
50× megkérdezték már, amúgy ha szeretsz valakit van esély rá hogy visszaszeret de ez biokémia nincs köze a vonzáshoz és sokan elkövetik a hibát, azaz vonzásoknak tulajdonítják, hogy a másik fél visszaszereti az alanyt.
2015. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha a férfi vasember , és a nő mágnes, akkor működik .
2015. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Ott sem.
2015. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Igen, 20szor bejött
2015. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

" működik a szerelemben, amíg a másik szabad akaratában nem akarsz beleavatkozni."


Én "hiszek" a vonzás törvényében, jó bevonzani dolgokat, te tényleg! Ezeket a dolgokat miért nem lehet puszta, hétköznapi, emberi, földhöz ragadt fogalmakkal is leírni? Teljesen normális, hogy senki sem szereti, ha beavatkoznak az akaratába, bárki szereti, ha úgy érzi, vonzódnak hozzá, vagy ha rágondolnak, senki se szereti, ha nem hisznek benne.

Ilyen misztifikáns megfogalmazásban, vagy felfogásban nem tudom miért jutnék előbbre, hogy a "vonzás törvényét" okoljam minden változásért, ne magamat, vagy más embereket.

2015. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Legoman ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi olyan, amit ne lehetne érteni.

Teljesen normális megfogalmazás.


Addig működik, míg a másik szabad akaratába nem akarsz beleavatkozni.


De kifejtem bővebben.

Az embernek természetes joga, hogy szabad legyen, hogy ne irányítsa őt senki, és senki ne vegye el tőle ezt.

Vegyük példának a jól ismert szerelmi kötést. Ebben a helyzetben a másik felet megfosztod a saját életétől anélkül, hogy tudna róla. Megfosztod minden döntési jogától is, ezért itt beszélhetünk arról, hogy megfosztod a szabad akaratától.

A vonzás ezt nem csinálja. Nem foszt meg senkit ettől.

A vonzás a szerelemben téged vezet olyan helyekre (engedélyt adtál neki), ahol az illetővel tudsz találkozni. Tárgyakat mozgathat, és így még üzenni is tud, de általában az érzés a legfőbb közvetítő.


Nem tudom mennyire sikerült átadnom azt, amit szerettem volna, ha valamit nem értesz belőle, akkor szólj, és megpróbálom máshogyan megközelítve elmagyarázni. :)

2015. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

# 9

Sikerült, értem az álláspontod, többnyire olyan dolog, amit én is tapasztalok is néha, bármilyen téren érzékelem a "vonzást", akár a foglalkozásaimban is, átadom magam neki, mintha összhangban lenne minden körülöttem a gondolataimmal. De másképp nem úgy müködik szerintem ez a dolog valóban, hogy bármit is "manipulálni" lehet így, szerintem vannak olyanok akik ezt látják benne, hogy ilyesmit ellehet követni.

Meg olyan szinten müködik a szerelemben, hogy általában azok tetszenek meg nekem, akikben kölcsönösséget érzek.

A kérdés is szépen van felrakva, van aki ebben a témában úgy kérdez, hogy "hogyan tudnám bevonzani azt hogy ilyen/olyan legyek", stb.:)

ezt a részét nemigen lehet érteni, de tény, hogy önmagában van egy működése.

2015. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!