Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy az időjárás...

Lehetséges, hogy az időjárás manipuláció miatt nem esik már a hó télen?

Figyelt kérdés

Évek óta nem volt fehér karácsonyunk, csak latyakos fekete esős ocsmány. És nem csak a karácsony a problema hanem hogy tönkreteszik a termést védő hótakarót is meg egy csomó bogár tud szaporodni.:(

Mikor fogják már felelőség vonni ezeket?


2015. nov. 30. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Lehetséges, hiszen az ipari forradalom óta szennyezzük a környezetet, főleg a levegőt, ahol egyes gázok összetételében már ezreléknyi eltérések is okozhatnak szokatlan időjárást.

Bár gyanítom hogy te valami kevéssé megalapozott összeesküvéselmélet kapcsán írtad ki a kérdést... kiket is akarnál felelősségre vonatni?

2015. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Időjárást te is manipulálsz illetve majd jócskán fogsz is. Mint pl a aeroszolos parfümmel, dezodorral, azzal hogy papírt használsz amiért fákat vágtak ki stb később meg a kocsival....ez mind felszáll a több milliàrd embertől hidd el nagyobb pusztításban veszel így részt , mint amit ( ha igaz) a levegőbe permetezéssel a fejesek...
2015. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%

Igazak amiket az előttem szóloak is írtak de a Chemtrail jelenség is hozzájárul jocskán.

Nemkell elhinni csak emlékezni kell a gyermekkorunkban a kertből lesett repülőgépek által húzott kondenzcsíkokra amik néhíny perc elteltével feloszlottak,míg a Chemtrail szétterül az ébbolton s utána szürke az ég. Ha pedig a klasszikus gépek mennek azokból a csík ugyuúgy eltűnik.

Mondom nemkell elhinni elég ha megtapasztalja az ember.

2015. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeség, archív fotókat tartalmazó oldalakon megnézheted hogy a világháború alatt és után is megmaradt a kondenzcsík a képeken. És ma is megnézheted hogy mikor oszlik szét és nem, az időjárástól függ. Száraz levegőben nem tud a vízgőz kicsapódni, hanem elpárolog, ezért eltűnik. Nedves légrétegben viszont felhő képződik. Persze akinek az agya már arra van ráállva, az majd jön és rávágja, hogy amelyik eltűnik az normál, amelyik nem az meg permetezős...
2015. nov. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne izgulj miatta, úgysem tehetsz ellene semmit.
2015. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Eső sem nagyon esik.
2015. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

Ha már így lebuktam, most már bevallom, mindezért én vagyok a felelős... :-)

Amióta társasházi takarító vagyok, azóta utálok havat lapátolni (mert sok helyen kell), ezért minden ősszel megkérem az időjárás felelőst, hogy lehetőleg ne sok hó essen.

Ezen a télen - megbeszéltük, mert jóba vagyok velük - 2x eshet a hó (Budapesten) és az egyiket pont Szentestére engedélyeztem - úgyhogy idén lehet, hogy FEHÉR Karácsony lesz :-)

A másik pedig szabadon választott lehet - hogy az időjárás felelősnek se kössem meg annyira a kezét... :-)

2015. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Már hogyne tehetne érte! Mindenki tehet érte! Említenék néhány példát: Próbálsz minél kevesebb dolgot összevásárolni,minimalizálod a műanyag vásárlást.A szórólapokat nemfogadod a posta ládában ugyanis online minden megnézhető már,a papírt és az üveget szelektálod,stb.

Ezek kicsinységek de ha néhány millió ember ezt cselekedné akkor lenne látszata.

2015. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
tényleg,eső sem nagyon esik...
2015. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Egyik mesében írják, hogy egy anyó szokta kirázni a párnát. Asszem valami Holle anyó.
2015. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!