Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha hirtelen, részletekben...

Ha hirtelen, részletekben gazdag módon megtudnátok másoknak a gondolatait, a múlttól a jelenig, és átéreznétek evvel együtt mindent, amit veletek kapcsolatban éreztek, vajon mit tennétek, örülnétek neki?

Figyelt kérdés
Van tippetek, hogy ki mit gondol rólatok és kinek mit adtatok?

2015. júl. 14. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez tök jó kérdés, de én nem akarnám megtudni, mert szerintem a tettek és a hozzá(d) állás számít.
2015. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
örülnék neki
2015. júl. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember fájdalmat érezne ezáltal.. rosszabb esetekben még a családtagjai részéről is, szóval akinek egy pici esze van az kihagyná ezt a lehetőséget. Jobb a békesség.
2015. júl. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha mindenki gondolatai az egyén fejében kavarognának, a tavaszi zsongás kutyafüle lenne hozzá képest!

Még a hivatása magaslatán álló, kiváló képességű, nagy gyakorlattal rendelkező dilidoki sem tudna segíteni.

2015. júl. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, jó lenne.

Sokkal jobb, mint találgatni.

Van tippem a legtöbb esetben, de akkor is jobb lenne biztosan tudni, hátha nem jól gondolom.

2015. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen ! Vannak és voltak olyan kapcsolatok az életemben, amik számomra bonyolultak, vagy érthetetlenek voltak. Viszont talán pont amiatt, mert én többet vagy kevesebbet szerettem volna belelátni az egészbe.


Nehéz azoktól szabadulni lelkileg, akikkel egész más történetet képzeltünk el lélekben, pedig pont annyi volt amennyi. Ésszel ezt nem lehet "megérteni" felfogni, mert nincs mit.


Empatikus ember vagyok. Általában tudom, ki mit érez velem kapcsolatban, és ez néha nem jó. Mert az emberek nem csak pozitívak a nap 24 órájában, és kevés az őszinte tiszta szándékú ember. De olyan is van hogy túlagyalok dolgokat, csupán azért mert nem tudom elfogadni azt, ami van.

2015. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!