Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2 éve rohamaim vannak. Úgy...

2 éve rohamaim vannak. Úgy kezdődik az egész, hogy a halálra gondolok, pontosabban milyen lesz az és mi lesz utánna. Ezután elkezd a testem remegni, sírok és van olyan is, hogy összeesek. Ezek a rohamok akkor jönnek ha egyedül vagyok. Mit egyek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Kekszet..
2016. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Legoman ***** válasza:
20%

Próbálj meg megnyugodni.

A halál nem valaminek a vége, hanem valaminek a kezdete, vagy folytatása.

Ha meghalsz, akkor egy szellem leszel, és utána dönthetsz, hogy vagy itt maradsz a Földön, vagy pedig tovább reinkarnálódsz, és tapasztalsz.

Amikor meghalsz, megszabadulsz minden testi fájdalomtól, és ha volt valamilyen betegséged, attól is. Mindentől, amiben a tested hátráltatott téged.


Persze, hogy akkor jönnek a rohamok, mikor egyedül vagy, mivel nincs aki elterelje a gondolataidat. Ezen rágódsz folyamatosan, elkezdesz gondolkodni rajta, hogy hol végzed stb. De csak a rosszra gondolsz, mivel a halálról mindenkinek az jut az eszébe, közben nem rossz dolog. Persze senki nem szereti itt hagyni a szeretteit, és sok szellem ezért is marad itt, a szerettek gyásza miatt, mert nem mind képes elengedni, de ha továbblépsz, akkor egy jobb és újabb kezdet vár rád, immár tapasztaltabban. :)

2016. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Legoman. Szabad megkérdeznem, hogy miért vagy ennyire biztos azokban a bizonyítatlan..khm...dolgokban amiket felsoroltál?


Semmi nincs a halál után..Ideje lenne elfogadni és élni amíg lehet..

2016. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Legoman ***** válasza:
70%

Két okból is.

Egyik, hogy lehetetlen elképzelni a semmit.

A másik, hogy láttam dolgokat, amik alapján szinte lehetetlen, hogy ne legyen semmi a halál után.

2016. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet valami pánikroham. Nekem is szoktak rohamaim lenni, de más okból. Nekem sérült az agyam és a jobb szemem ezért vannak rohamaim. De az enyém eléggé durva tud lenni. Az orvosok nem tudnak segíteni, én pedig állandó fényeket lányok az emberek körül tárgyak körül és árnyakat. Más szóval folyton hallucinálok. Rohamkor pedig a jobb szemem bevérzik és rohadtul fáj a fejem.
2016. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Látok nem lányok. Furcsa is lenne, ha állandóan lányokat látnék. Bár sokszor ez a helyzet. :P
2016. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként fél aggyal is milyen okos vagyok, akkor mi lenne, ha egy teljes agyam lenne? :D
2016. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egyébként egy pszichológust tudnék ajánlani, a családom engem is beiratot egynél. Hónapig lelkibúvározott, de csak annyit tudott nekem mondani, hogy zárkózott vagyok. Egyébként látszik milyen zárkózott vagyok, nem?
2016. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel egyedül. Minden ember tudja, hogy egyszer meg fog halni.

Nyugodj meg.

A neved alapján 18 éves vagy? Akkor tiéd a világ, indulj neki, vár az élet.

2016. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy a halál rossz dolog? Idővel úgyis eljön, ez tény el kell fogadni. Ha van túlvilág, boldog leszel, ha nincs, akkor csak nem fogsz létezni és úgyis tök mindegy lesz. Szerezz barátokat, szórakozz, ismerkedj, utazgass. Szerintem csak elzárkózol sok mindentől azért van időd gondolkodni a halálról, ami nem túl természetes.
2016. jan. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!