Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az egész életem tönkre men,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egész életem tönkre men, felakarok állni de senkim sem maradt Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgyéreztem megtaláltam életem értelmét ezelőtt 8 éve egy olyan lányban,aki jelen pillanatban 23 éves . Teljesen megeggyezik mmindenben a gondolkodásunk, kettönk között nagyon szoros kapcsolat alakult ki még annál is szorosabb.és most pont egy hónapja elhagyott.

Csak hogy én képtelen vagyok túllépni , főleg hogy a szó szoros értelemben egy szál ember nincs melettem , teljesen egyedül maradtam

6 hete ép hogy eszegetek , fexek , tönkre mentem teljesen, folyamatosan bepánikolok a magánytol , hogy hogyan juthattam idáig nem tudom a karácsonyt szilvesztert végig üvöltöttem bezárva

Dolgozni is képtelen lennék , valami odaveszett belőllem ! Nem bírom a magányt , mit csináljak ?



2016. jan. 2. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Állj fel, szedd össze magad és menj dolgozni. Ezt mindenki átéli minimum egyszer az életben. Túl kell rajta esni.
2016. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod vele megbeszélni, kibékülni?
2016. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezt már lehetetlen, de ami tönkretesz teljesen, hogy nem is azt èrzem csupán hogy a barátnőmet vesztettem el.

A párom , társam és a világon az egyetlen egy és igaz barátom volt!

Senkim sem maradt csak a halom szégyen fájdalom!

Felállni? Brian tracy az egyik példakèpem, most még is,

Seemmit nem érzek semmi vágyat amit elakarok érni!

A történet még sokkal de sokkal bonyolultabb attol amit ideleírtam ez csak az alaprésze. És most foggalmam sincs mit kezdjek , mert megrekedtem .

2016. jan. 2. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:
miért hagyott el?
2016. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rengeteg a tényező, volt egy közös álmunk.

Ami nem egyszerű , de mindkettönk nagyon akarta.

Viszont ő megijjedt hogy még fiatal , mmm inkább azt mondanám

Hogy tiszta szívéből szeretett, mint embert !ez alakult ki benne.

Viszont csak ez az egy modja van a szakitásnak, ha teljesen megszakitja velem a kapcsolatot! Én pedig olyan dolgokat éltem éltünk meg eggyütt ami nem mindennapi! Nem ok csak ugy tullépni főleg hogy teljesen magamra maradtam,semmi nem tud érdekelni .

Olyan mintha azt érezném hogy nincs saját életem, akaratom!

Ilyen soha nem volt.

2016. jan. 2. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyenkor nincs kivel beszelned, jobb ha elmesz pszichologushoz. Haziorvostol kerj beutalot, akkor biztos nem zavarnak el majd. Sztkban is lehet jot kifogni, ingyenes. Tenyleg sokat tud segiteni. Meg akar ajanlhat is neked valami csoportot abova eljarhatsz, ok szoktam ismerni ilyeneket ha van a kornyekeden. Ha ennyire egyedul vagy jot tesz ha van kivel beszelned de ebben az allapotodban a "normalis" embereket az oruletbe kergetned, ez olyan dolog amit az ember eltur a baratainak, mert torodik veluk annyira. De akarki ek nem. De ha a masiknak ez a munkaja akkor o azert ezt valasztotta mert o szivesen meghallgat masokat, segiteni akar. A csoport meg azert mukodik mert te meghallgatod mas nyavajajat cserebe o is a tiedet es maris mindkettotoknek jobb. Aztan ebbol alakulhat is ki ktotdes, baratsag, de az se baj, ha nem. Meg azert is jo, mert latod h nem vagy egyedul, masnak is vannak gondjai, teljesen normalis, ha erre elsore igy reagalsz. De fel leeht belole allni. Viszont ha eddig nem segitett a "marpedig fel tudsz allni, nekem is sikerult, ne nyavajogj" hozzaallas, ez utan sem fog. Kb egy honapig lehet huzni, ha nem megy egyedul, sevitseget kell kerni. Az nem szegyen. Evekig szenvedni es tonkretenni az eleted, mert buszkesegbol vagy lustasagbol nem kertel segitseget, na az viszont gaz. Ha egyedul nem megy, kerj segitseget! Jobb lesz, hidd el.
2016. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy hónapja még életvidám voltam célokkal tele.

Most meg egyszerűen semmit sem akarok elérni.

Mondom, mintha valami széttört volna.

Semmire nem vágyok, mint egy hajléktalan ,

Nincs olyan dolog amit szeretnék elérni.

Nem hiszek magamban, a saját életemben.

Sosem birtam a magányt, ezekután nem tudom mit

Tudok az életbe bele tenni. Hisz az élet értelmetlen,

Mi vagyunk értelmes lények és töltjük meg értelemmel az életet.

De én nem találom azt az értelmes dolgot,amivel megtudnám tölteni.

És ezért nem tud érdekelni semmi, hisz semmilyen tárgy nem pótolja számomra az igazi emberi kapcsolatot.

Soha nem gondoltam volna hogy ennyire magányosan végzem

Ezért nem tudom mit csináljak. Nem kaphatom vissza azt az élethelyzetet amiben voltam. Ezek után meg nem tudok hinni abban

Hogy valaha is lessz egy társam. És nem tudom értékelni a magányos életet. Ekkora negatív embert amivé váltam.... Sajnálom hogy ennyit nyígok, de fáj ! Ha lenne valami pozitiv kilátásom

Amiben láthatnék örömöt .... De semmi .

2016. jan. 2. 13:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el szakemberhez. Ott mindenki ezért van. Jó, az emberek egy része komolyabb traumát szeretne feldolgozni, hidd el hallottam a váróban olyan sztorikat hogy jajj. De nagyon sokan csak párkapcsolati kiváltó okkal vannak ott. És jelentős részüknek segít. Már csak az is segíthet, hogy egy ember foglalkozik veled. Ha még nem is most, mondjuk még egy hónap múlva próbáld meg. Valamennyi motiváció azért kell, de elég sokat tud adni.
2016. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszöm!

Londonban akartam élni, megnézni mannhattant és még rengeteg csodálatos dolgot. Mostanra nem vonz semmi.

És az a baj hogy a hajléktalanok éreznek így.

Nem tudom mitörtént velem. Nem bírom elviselni,

A magányt , azt hogy sehova sem tartozok.

2016. jan. 2. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!