Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutyát 1 egész napra...

Kinti kutyát 1 egész napra hagyhatok egyedül?

Figyelt kérdés

Az esetek nagy részben az udvaron van, ha itthon vagyok akkor többször beengedem, de alapjába véve kint szokott lenni.

Ha 1 egész napra egyedül hagynám, akkor egy nagy adag kaját adjak neki? Az ivóvízét hogy oldjam meg, hogy ne fagyjon be?

(ez január első felében lenne amikor elég hidegeket jósolnak)


2015. dec. 29. 20:33
 1/5 anonim válasza:
Kint is szokott aludni ? Mit értesz egy egész napon ( kint fog aludni ) ? A vízzel kapcsolatban esetleg forró vizet rakj ki neki mert az tovább tart még ki hűl (megfagy) . Rakd olyan helyre ami feddet . Nincs valaki aki esetleg tudja cserélni ? De nem hinném fog megfagyna szegénynek :D .
2015. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egész nap alatt 24 órát értesz vagy reggel hattól este hatig tartó időszakot?


Miben adsz neki vizet? Mekkora méretű edényben? Milyen helye van? Szélvédett, bélelt?

2015. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Télen a kutyák annyira nem igénylik a vizet. Raksz ki neki meleg vizet az később fagy be. De ha nem iszik egy fél-1 napig nem lesz baja.Mielőtt elmész etesd meg és kész.


Én még amit hallottam, akváriumokba szokták tenni vízmelegítő azt is szokták a kutyák vödrébe,táljába rakni. Csak ahhoz vmi kinti áram kell. Akkor nem fagy be :D

2015. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, egy szó szerint egész napról lenne szó. Szigetelt, de nem fűtött a kutyaház. Mindig kint alszik. Szélvédett helyen van. Van amikor beteszek pluszban pokrócot, szőnyeg darabot, de azt mindig kiszedi. 3 itató tálja van. Egy állandó, és 2 pluszban általában nyárra, hogy mindig legalább 1 árnyékban legyen. 1 műanyag, 1 fém és egy fogalmam sincs, hogy milyen anyag, talán olyan mint a virág cserép igazi cserepe. A műanyag kb. 3 literes, a cserép 4 literes lehet, a fém minimum 10 literes. Van egy ismerős-szomszéd, neki is fogok szólni, de ő sokszor elfelejt dolgokat, így csak rá nem merek számítani.
2015. dec. 30. 13:12
 5/5 anonim válasza:
A pokróc nem jó , az azt enyémek is ki szedik . Rakj be neki 2-3 vödör szalmát ( az a legjobb ) . Az kutyáim háza is védett helyen de azért leterítettem pokróccal ( bár ők 2-en vannak így melegítik egymást ). De mivel hideg lesz nem igazán fogja érdekelni a ivás . De mondom forró később hűl le (fagy be ) , de nem fog az befagy . De egész nap be lesz zárva ( mármint a kutya házba ) vagy ki lesz engedve ?
2015. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!