Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Asztrál projekció vagy valami...

Asztrál projekció vagy valami más?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete kezdtem meditálni (újra). Régebben mindig izokrónikus hangokat használtam segítségül a lazításhoz, ami nagyon is bevált. Általában az alfa rezgést hallgattam. Most úgy döntöttem, hogy kipróbálok valami mást. Az ún. solfeggio frekvenciák közül kiválasztottam az 528Hz-et, a szeretet rezgését. Találtam egy 12 perces hanganyagot, ami alatt halkan atmoszférikus dallam hallható.Ez is bevált, segít teljesen "kikapcsolni".

DE! Tegnap este igen különös dolog történt velem. Lefeküdtem, felraktam a fülhallgatót, 528Hz "be", mély levegő, lazítás. Elég furcsának tartottam, hogy már az első percben teljesen ellazultam, mert nálam ez fokozatosan szokott történni. De nem kezdtem azon gondolkodni, hogy miért van most így, egyszerűen élveztem a pillanatot. Ezután nagyon furcsa érésem volt, nem is igazán lehet szavakba foglalni. Mintha egy körhintában ülnék és forognék, de nem körbe-körbe, hanem csak egy ponttól egy másikig. Tehát mint ha az óra mutatója 9órától 12-ig mozogna folyamatosan. Ezzel párhuzamban a szemem iszonyatosan remegett. Majd ezután azt éreztem, mint ha lenne egy másik pár szemem, csak valahogy "belül" (sajnos ezt nem tudom másképpen megfogalmazni). Próbáltam is kinyitni, ekkor csupa kékséget láttam. Nem olyan kéket, mint az ég, hanem valamivel sötétebbet. Ez a kékség egyre-egyre nagyobb volt. Ezután megijedtem, majd felriadtam.


Nos, van aki magyarázatot tudna adni nekem?:)

Plusz! Szívesen felvenném a kapcsolatot olyannal, aki tapasztalt asztrálutazás terén!


Végül! Idióta, primitív emberek kíméljenek az idióta, primitív "állj le a drogokról" válaszoktól!


Köszönöm!:)


2016. jan. 14. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
a homlokcsakrád (harmadik szem) aktivizálódhatott, indigókék a színe
2016. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
ez egy flashback élmény leírása most?
2016. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Legoman ***** válasza:

Asztrális kivetülés is lehetett. Ha nem ijedsz meg, lehet még mozogni is tudtál volna. :)

Ezt így nehéz megmondani. Ha megint tapasztalsz ilyet, akkor mozdulj meg. De ne a testeddel!

2016. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:
Nekem volt hasonló élményem, ha gondolod, beszélgethetünk róla.
2016. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!