Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy levágott fejű ember pár...

The Lizah Reloading kérdése:

Egy levágott fejű ember pár percig funkcionálhat emberként, mint Störtebecker? (asztrálprojekció)?

Figyelt kérdés

A TV-ben volt egy film, amit visszanéztem videoról. Valamilyen kalózos középkori hajós, most a címét nem tudom, de németek és dán kalózok háborújáról szólt. maga a tőrténet valós. A végén az volt, hogy Störtebecker a kalózvezért halálraítélte a Germán uralkodó. Feje vétessék és utána a legénységét is kivégeztetik, mondá.


Störtebecker azt kérte, hogy a kivégzés után amelyik fogjul ejtett legénységi tag előtt elhalad, azt eresszék szabadon. Az uralkodó megígérte, hogy így tesz. Persze nevettek mind :/


Arcukra fagyott a mosoly, amikor Störtebecker teste felállt afatőrzstől és elsétált néhány fogoly előtt, mielőtt végleg kimult volna. A helybeliek szerint a levágott fejében még vagy 2 percig voolt vér és látta a testét, tudta balra meg jobbra kell fordulni és menni, a teste pedig úgy mozgott. Döbbenetes, de leírások szerint így volt, még az ellenség is elismeri ezt ! A foglyokat pedig szabadon engedték étlen szomjan a pusztában.


Hogyan lehetséges ez ? A teste asztrálkivetülés folytán irányította a testét ? Megfagyott a vér az ereiben a félelemtől és ezért sokkal lassabban folyt ki, így tovább volt irányítható ? A szelleme irányította a testet ? Mi lehet a megoldás Störtebecker hiteles tőrténetére?



2013. aug. 3. 19:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


" Itt a leghíresebb legenda szerint arra kérte a polgármestert, hogy kegyelmezzen meg a társainak, amennyiben ő képes felállni és fej nélkül végig menni társai során. A polgármester teljesítette a kérését és mindenki rémült többenetére Störtebeker lefejezett testett valóban felállt és elsétált a többi fogoly mentén: 11 ember életét mentette így meg."


illusztráció : 1:26-nál láthat az eset http://www.youtube.com/watch?v=7FvgIDfYGl4

2013. aug. 3. 20:03
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A test onnantól kezdve nem irányítható, hogy megszűnik a kapcsolat közte és a vezérlő szerv, azaz az agy között. Ha fel is áll és mozog, az már csak izomrángás, akaratlan és nem irányítja semmi, pl. a levágott fejű tyúk, pulyka is futott köröket az udvarunkban.

Ugyanakkor a fej levágását követően az agy még pár másodpercig funkcionál, tehát a szem és az agy pl. érzékeli, ha a fej elgurul. Én ennyit tudok.

2013. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nemtom, de az ott nem a techno viking?
2013. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj a legenda fogalmával. Nem valószínű, hogy a ez a történet igaz lenne.
2013. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
júúj, ez az egyik kedvenc filmem :D Az északi-tenger kalózai a címe. mondjuk ezt a részét én sem hittem el soha, de attól még szép történet :)
2013. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A test kizárt dolog hogy működik. Viszont állítólag bizonyított h agyműködés még egy kis ideig van.
2013. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ne lenne igaz !


Rengeteg ember egyöntetűen leírja, egymástól független beszámolók és az ellenség is, sőt a túlélők hátralevő élete is ismert. Mégis miért engedtek volna szabadon 11 embert, ha a többit megőlték !? Nincs értelme.


Ha mindenki a jelenlevők közűl így meséli el az esküdtszék is elfogadná. Valszeg így van, ellenben magyarázatot kellene találni rá.


Asztrálprojekció ? szellemtest?

2013. aug. 3. 22:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akaratlan izommozgás. Nem mondta senki, hogy nem történt meg, csak nem úgy, ahogy le van írva. Meg kellett örökíteni, mert elég félelmetes volt hozzá a történet, csak kellett valami jó kis körítés, amitől még hátborzongatóbb. Azt el tudom képzelni, hogy megtörtént, az viszont nekem már nehezen hihető, hogy ő előtte ezt meg is mondta, nekem az a körítés rész.
2013. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha fel is áll és mozog, az már csak izomrángás, akaratlan és nem irányítja semmi, pl. a levágott fejű tyúk, pulyka is futott köröket az udvarunkban."


De az is csak azért van, mert a tyúk agyának egy része a nyakban marad, amivel simán elfunkcionálhat egy ideig, pl. a lefejezett csirke, ami még másfél évig élt:

[link]


Embernél ez szerintem kizárt.

2013. aug. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ó jézusom. Szerencsétlen Mike. :(
2013. aug. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!