Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti is érzitek? Kifejtés a...

Laylah kérdése:

Ti is érzitek? Kifejtés a leírásban.

Figyelt kérdés

Egy ideje érzek már egy belső sürgetést, hogy meneküljek innen, amíg tudok, külföldre. Egy ideig azt hittem, csak annak a hatása, hogy tényleg nagyon akarok menni, azonban tegnap kiderült, hogy tőlem függetlenül négy másik ismerősöm is ugyanezt érzi, és közülük legalább ketten nem is szándékozták sosem elhagyni az országot.

Ti is érzitek a "vörös tavasz" közeledtét?


2016. jan. 19. 03:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézz kevesebb híradót, egyből jobban fogsz aludni.
2016. jan. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nézek híradót, se semmilyen híreket, az alvásommal nincs gond, ó, de még mennyire nincs... :D
2016. jan. 19. 03:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Barátom van ezen a véleményen.

Azért az már valamit elmond, hogy egy férfi ilyeneket mondva akar lelépni az országból: elege van a nőgyűlöletből, a szakmunkások lenézésből, a kétkezi munka lenézésből, a szűklátókörűségből.

Márciustól kezd egy Új-zélandi munkahelyen. Én pár hónapra rá követem.

Nagyon sajnálom, szeretem a magyar nyelvet, az ország tájait, de tényleg, ami itt megy az kriminális.

Remélem, kérdező, te is megtalálod a célzott országot.

Bár én tervezem, hogy visszatérek ide.

De gyereket- főleg lányt, én itt nem akarok nevelni.

2016. jan. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az élet sehol sem egyszerű, nem csak nálunk. Elégedetlenség mindenhol van. Európában sehol sincs nyugalom, és nem is lesz egy darabig. Vannak dolgok, amik elől nem lehet menekülni. A mai világ pontosan ilyen. Bárhova mész, nem lehetsz nyugodt. Bár Új-Zéland még esetleg egy darabig nyugodt marad. Az előző válaszoló valószínűleg a legnyugodtabb országba készül.
2016. jan. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Azért maradok, mert a szarból is kell valakinek várat építeni.
2016. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kicsit elcsúszott a téma. :) A kérdésem lényege az, hogy más is érzi-e ezt a sürgető késztetést, hogy menjen, mert -> hamarosan már nem lehet <-.
2016. jan. 19. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem arra válaszoltam. Maradni kell, mert itt fontos és nehéz feladatok várnak. Máshol sem lesz könnyebb, de ez korántsem biztos, hogy olyan hamar bekövetkezik. Mármint földi időszámítás szerint hamar.
2016. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

en kulfoldon elek, de valaki azt mondta nekem, hogy nem fogok tudni hazamenni egy darabig. tobbet nem arult el sajnos, csak ilyen sejtelmesen kisokkoltam belolem a ... is.

amugy te hiszel a voros tavaszban? vilaghaboru lesz (jooo, oke, tudom, "mar van", de hogy ez bedurvul? tenyleg olyan lesz, vagy durvabb mint a II. vh?) mindenesetre eleg kielezett a politikai helyzet, es lehangolo az altalanos kozhangulat. de mit is tehetnenk? csak a valtozas orok, az meg neha faj. remelem a legjobbakat!

2016. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha nem is világi szinten, de az országban szerintem be fognak indulni a történések.
2016. jan. 20. 22:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy csak az országban. Egész európa, és sok ázsiai, és afrikai ország is a robbanás határán van. Nem irigylem a jövő gimnazistáit. A mostani politikai, és gazdasági helyzet olyan bonyolult felépítésű, hogy instant agyhalált okoz...
2016. jan. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!