Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha gonoszabb vagyok a sátánnál...

Ha gonoszabb vagyok a sátánnál átvehetem a helyét a pokolban?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 18:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
"Jack a hiedelem szerint egy részeges, ám tréfás és leleményes kovács volt. Olyannyira, hogy még az ördögöt is megviccelte; mikor az eljött érte, hogy elvigye, Jack felzavarta őt egy hatalmas fa tetejére, aztán keresztet rajzolt a fa törzsére. Mivel az ördög köztudottan irtózik a kereszt érintésétől, nem tudott lejönni a fáról. Jack csak azután engedte le az alvilági figurát a fáról, miután az megígérte, hogy nem kísérti őt többé. Amikor Jack meghalt, a mennyországba nem engedték be iszákossága és csínytevései miatt, ám a pokolban sem találhatott otthonra, mert az ördög is haragudott rá, amiért korábban túljárt az eszén. Ezért csak odadobott Jacknek egy izzó fadarabot a pokol tüzéből, hogy legalább vak sötétben ne kelljen kóborolnia az idők végezetéig. Jack beletette a mécsest egy kivájt fekete retekbe (más források szerint répába) és azóta bolyong lámpásával a mennyország és a pokol között. A kelta retket (répát) az amerikaiak időközben tökre változtatták, (állítólag azért, mert abból több volt nekik) és a világító sárga gömb lassan Halloween szimbólumává vált."
2016. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Sosem volt erősségem a meseolvasás.
2016. jan. 19. 18:58
 3/34 A kérdező kommentje:
Állítólag te vagy a fényhozó, de eddig csak sötétséget hoztál.
2016. jan. 19. 19:00
 4/34 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyire unatkozol?

Olvass, nézz jó filmeket, sportolj, de fejezd már be ezt a rengeteg idióta kérdés kiírását!

Lehet, hogy te viccesnek hiszed magad, de nem vagy az...

2016. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 acelsziv ***** válasza:
100%
ASátán annyira gonosz, hogy saját magát is majdnem kiherélte. Ha te kiheréled magad és nem állsz meg a majdnemnél akkor tényleg gonoszabb vagy nála és elfoglalhatod a helyét.
2016. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Mutass valami referenciat, mert igy senki nem fogja elhinni hogy gonoszaabb vagy. Ha pedig megsem ered el a Satant, akkor a pokolban fogsz megrohadni.
2016. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Most nevetnem kéne?
2016. jan. 19. 19:41
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

"Most nevetnem kéne?"

Csak annyira, mint másnak az ostoba kérdéseiden...

2016. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Jó filmeket nem csinálnak manapság, és sportolni nem szoktam. Egész nap fáradt vagyok, most minek fárasszam magamat sporttal is? Akinek nevetni támad kezdve, hát nyugodtan. Ártani nem árt nekem, és nem mintha komolyan vennék... lehet, hogy komolyan ilyen idióta vagyok.
2016. jan. 19. 19:56
 10/34 anonim ***** válasza:

"lehet, hogy komolyan ilyen idióta vagyok."

Lehet?

Most komolyan: mit élvezel ebben a trollkodásban?

2016. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!