Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki ad nekem magyarázatot...

Valaki ad nekem magyarázatot egy LEHETETLEN egybe esésre? Nagyon megijedtem most.

Figyelt kérdés

Tegnap a vonaton leültem egy lány elé. Néztem néztem nagyon tetszett benne valami. Egy különleges alkat volt.

Olyan furcsán különleges volt, nagyon tetszett. Megakarta büntetni a kalauz is mert nem vett jegyet de aztán megszánta nem tudom miért. Ugyan ott szállt le mint én csak a másik irányba ment. Erre ma tinderen rátaláltam EGY AZ EGYBEN a lányra. El is kezdtünk beszélgetni de ő azt állítja hogy nem ő volt az és nem szokott vonattal utazni. Én mondom egy az egyben ugyan az a lány akit megtaláltam mint aki a vonaton ült, megkérdeztem nincs testvére se ikertestvére,sőt a szöges ellentéte annak a lánynak aki ott ült személyiségben. LÉTEZIK ilyen hogy csak beképzeltem vagy mi volt ez? Nagyon kirázott a hideg. Mintha két külön ember lenne de ugyan olyan. Valami magyarázat erre? Nem hiszem hogy pszichopata lennék


2016. febr. 6. 16:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
30%

EGY AZ EGYBEN ? Neeeee. Nem hiszem el. Szívatsz.


Nem vagy pszichopata csak butuska. A lány meg hazudós. Vagy csak szégyellte bevallani, mert nem vé jegyet.


Na mit szó'sz? Tök természetfeletti mi?

2016. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

küldd már a linkjét :O

lehet mi is láttuk már :O

tényleg furcsa... kíváncsi lettem :)

2016. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

"Megakarta büntetni a kalauz is mert nem vett jegyet de aztán megszánta nem tudom miért."


Miaz h nem vesz jegyet és még büntetést sem kap? Pofánképelem a hülye bliccelő p.csát!!! A kalauzt meg egy az egyben ki kéne rúgni a francba!

Amúgy az ilyeneket sorozatgyártásban csinálják, manapság mind ugyanúgy néz ki, szóval nem csoda, ha nem vagy képes megkülönböztetni ezeket.

2016. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na jó utolsó ezt értékelem xD de komolyan különleges volt és nemtudom hova tenni a történetet.
2016. febr. 6. 17:27
 5/16 anonim válasza:
53%
A kalauz IS megakarta büntetni? Hmm... Mivel akartad megbüntetni?
2016. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesés, hogy hasonlított rá
2016. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hasonlít rá , vagy te emlékszel rosszul , vagy hazudik . Itt mindenki hazudik ...
2016. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tinder GPS alapon pont a közeledben lévő lányokat, a csaj meg bolond és kamuzott
2016. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 homo ludensz ***** válasza:
Sokat álmodozol. Van egy általad összerakott lánykép benned és ha valaki csak rád néz vagy rád köszön és lány azt ezen a szűrőn át szemléled. Ne a hideg rázzon ki hanem ismerkedj meg egy húsvér lánnyal aztán majd kimelegszel.
2016. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

"sőt a szöges ellentéte annak a lánynak aki ott ült személyiségben"


Ezt mégis miből állapítottad meg, ránézésből?

2016. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!