Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, tudatos álom,...

Melyik a jobb, tudatos álom, vagy meditáció?

Figyelt kérdés
melyik jobb na és miért ? azon gondolkoztam, hogy mindkettő "müfaj találkozik úgymond egy ponton, tehát ugyanarra szolgálhat, ha pl önfejlesztésre gondolunk, Meditációba is ellehet érni egy felsőbb Én-t de tudatos álomba is lehet gyakorolni, dolgokra rájönni.
2016. febr. 6. 22:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
39%
Meditáció. Több dolgokra lehet használni
2016. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Meditációnak van tudományosan kimutatott fejlesztő hatása. A tudatos álomnak nincs. A felsőbb Én pedig csak zagyva mese.
2016. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hogyan lehet tudatosan álmodni?
2016. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A meditáció. A meditációt teljesen te irányítod. A tudatos álmokat nem teljesen.
2016. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 7. 09:12
 6/13 anonim ***** válasza:

A meditációt mondanám én is.

Tudatosan irányítod, még az álomnál, öntudatra ébredsz, de az esetek többségében hiába tudod hogy álom, nem mindig tudod irányítani.

2016. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hmm igen azt már én is tapasztaltam!
2016. febr. 7. 15:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Akik azt írták hogy a meditáció azoknak nem volt tudatos álmuk

Tudatos álom és a meditáció között ég és föld a különbség

Meditációba csak vagy a semmibe

Tudatos álomba meg akár egy egész galaxis ura is lehetsz

Mindent lehet irányítani ha gyakorlott vagy

2016. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Önfejlesztésre mennyire tudod használni ? Van olyan amiből ha visszajössz elgondklkozol rajta h igaz lehet, vagyis amit a valós életbe is tudsz használni belőle ? Mondjuk nemtudom melyiket nehezebb elérni olyan szinten, de szerintem a meditáció könyebb lehet
2016. febr. 10. 00:35
 10/13 anonim ***** válasza:
A meditáció való arra, amit mondasz. A tudatos álmot elvileg munkavégzésre szokták kifejleszteni, de eddig még csak olyannal találkoztam, aki szórakozásra használta. A meditáció viszont direkt önfejlesztés, és önmegismerés. A valós álmok segíthetnek az önismeretben, és ezáltal az önfejlesztésben, a tudatos álmokat befolyásolod, ezért nem alkalmasak erre.
2016. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!