Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek mivel kezdődött a...

Fish1 kérdése:

Kinek mivel kezdődött a spiritualitás felé fordulása/ érdeklődése?

Figyelt kérdés
Volt-e konkrét élmény, ami megváltoztatta az életfelfogásodat? Voltál-e szkeptikus a spirituális témákkal kapcsolatban?

#nézet #szemlélet #spiritualités
2016. febr. 13. 06:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Nekem azzal kezdődött hogy az öcsém nagyon rosszul lát és a mai napig nem tudják az orvosok mi baja. A szüleim elvitték őt egy természetgyógyászhoz és amígy ők bementek vele a rendelőbe én kinnt vártam. Ott volt egy kedves férfi aki azt mondta nekem rám még nagy dolgok várnak mint médium. Nem igazán hittem neki. Aztán behívtak engem is a rendelőbe. Ott az orvos megkérdezte látom-e valami különleges kőnek az auráját. Láttam de másnak addig nem. Azóta ez egyre gyakrabb lett, már eljutottam odáig hogy tudatosan látom (de csak ritkán) az aurát.
2016. febr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
59%

Totál nem hiszek benne,de gyakran belefutok olyan csajokba,akik igen és náluk jó pont,ha el tudom játszani,hogy érdekel a téma.


Pénzért és punciért mindent!

2016. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Nekem egy kivetülés változtatta meg az életem...

Elötte szkeptikus voltam

2016. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Húha! Itt is túlzásba vitték a varázsgombát!
2016. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
én még nem találkoztam auralátóval, manipulátprpkkal találkoztam, meg nagyon hívő hittérítőkkel, olyanokkal is találkoztam, akik vesébe látóan néztek, hatalmaskodni akartak a másik ember felett, olyanokkal, akik értették a természetgyógyászatot, de auralátókkal nem, én sem látom az emberek auráját, de érzem, sajnos, nagyon sok emebr auráját érzem, és pontosan tudom mikor melyik ember, milyen energiaszinten VAN
2016. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
és sajnos a gyerekeim is, csak az uram nem érzi
2016. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Kamaszként, mikor anyukám elment egy asztrológushoz és magával vitt. Teljesen elbűvölt a világa, mintha otthonra találtam volna, mai napig bennem él az érzés, és hihetetlenül boldog vagyok tőle.

Nem sokkal később a születésnapomra, azt kértem, hogy én is hagyj mehessek el, ugyanahhoz a férfihoz -megvan még a papír amit akkor jegyzeteltem, minden amit mondot, hajlamaimról (nem azt, hogy ki vagyok, és ez nagyon fontos), tanulási feladataimról, erősségem-gyengeségeimről. Megmondta, hogy élem meg, anyukámmal való kapcsolatomat (ő nem volt ott), és, hogy apukám milyen apa, mit kell neki elnéznem, vagy jobban megértenem. Teljesen talált.

Rengeteg utalása, csak később esett le, mikor már bekövetkezett, de azt hiszem nem is baj, hogy nem mondta meg szó szerint hány kapcsolatom lesz (azt már igen, hogy milyen férfiakhoz vonzódom).

A többi, a jóga, meditáció, feng shui, tarott, auralátás stb., már együtt jött, afféle a "rajtot!" (asztrológiát) követő versenyzők.

Szerintem azt aki kötődést és érdeklődést érezz a téma iránt, egyszer mindenkit megtalál.

2016. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
az én konkrét élményem az egyik csernus est volt videón néztem, ahol felhívott a csernus a színpadra, de azt már írtam szerintem, de mindegy egy csajszit, akit gyerekkorában megerőszakoltak, ami nekem kicsit hiteltelennek tűnt, egyrészről azért, mert sírt meg minden, meg remegett a hangja, ami oké, de nekem kicsit fura, hogy valakit kihív, aztán utána hazaküldi, hát elég hülye szitu volt, de előfordulhat, hogy meg volt az egész rendezve, csak akkor meg minek, ha valóban sikerült kihozni a csajból ilyen mélyen elfolytott szarságokat, akkor nem hinném, hogy az a hely és az az időpont volt rá a legalkalmasabb, de mindenesetre elég spirituális volt, mert mindneki nagyon nagyot csodálkozott
2016. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
mondjuk én nem az áldozatokat szégyeníteném meg
2016. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ha amegszégyenítés egyfajta módszer
2016. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!