Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám biztosan,...

Honnan tudhatnám biztosan, hogy meg vagyok-e átkozva? 7

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 17:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
7 éves vagy? Ha átkozott vagy semmi nem sikerül neked.
2016. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Legoman ***** válasza:

Onnan, hogy észreveszed az átkot, és el is hiszed, akkor meg vagy átkozva.


Átkozni koránt sem oly egyszerű, hogy elmondod a "varázsszót", és már is rossz élete lesz.


Vizsgáld meg, hogy mitől lett rossz az életed, szépen alaposan, nézz vissza az úton, és nézd meg minden egyes lépésedet. Mikor hova léptél? A táj ismerős?

2016. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az exem egyszer egy pappal megátkoztatta azt, aki ellopta az aranygyűrűt, amit neki csináltattam. Erre nem sokra rá az unokatestvére hirtelen a semmiből olyan rosszul lett, hogy nem tudott felkelni. A pap azt is megmondta meg fogja tudni, hogy ki volt, mégpedig egy hozzá közel álló személy, de sohasem fogja a gyűrűt viszontlátni. Azóta sincs meg, pedig egyedi darab volt zafírral, 6 gyémánttal 18 karátos, a belegravírozott nevemmel.

Én magam is átkoztam már, szóval biztos vagyok benne, hogy átkok igen is léteznek, és működnek. Egyszer, mikor hazudtam neki, éjszaka belázasodtam, sem előtte, sem utána egyéb panaszom nem volt.

Mióta kiszerettem belőle, egyre romlik az egészségem, az ihlet is elhagyott, és elég kitartásom sincs, hogy véghezvigyem bármit is tervezek, ha mégis belekezdek valamibe, kudarcot vallok. Mióta beleszerettem valaki másba, ez hatványozódott, rohamosan romlik a helyzet. Folyamatosan gyengének érzem magam. Lehet ez miatta?

2016. febr. 17. 18:19
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"zafírral, 6 gyémánttal 18 karátos, a belegravírozott nevemmel."


Meg az apám f***ával.

2016. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Balszerencsés vagy!
2016. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Apád nemiszerve nem hinném, hogy kapcsolatba lenne hozható vele, de egy 200ezres egyedi igények szerint készített darab volt. És arra akartam utalni, hogy egyedi volt, épp ezért furcsa, hogy tényleg nem került elő, ahogy azt a pap is előre megmondta.
2016. febr. 17. 18:49
 7/20 anonim ***** válasza:
200 ezerből 6 valódi gyémánt? Ilyen olcsó lenne mostanság?
2016. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ha értenél hozzá tudnád, hogy 3 dolog határozza meg az árát, a méret a szín és a tisztaság. Igen apró, nem tökéletes tisztaságú törtfehér kövek voltak. Úgy lettek kiválasztva, hogy beleférjenek az árba. Egyébként meg kísérőkövei voltak a nagyobb, szögletes (carré) csiszolású királykék zafírnak.

Tudom, kár volt részletekbe mennem, de mégis, miért kell ezen lovagolni? Egyébként 220 lett volna amiért 14 helyett 18 karátosat kértem, de mivel nem lett tökéletesen olyan, amilyet elképzeltem, inkább kedvezményt adtak, csak ne csináltassam újra. Egyébként nem vagyok valami határozott, de 260 ezer a zsebemben megtehette a hatását, amitől pénzes vevő kisugárzásom lett. Tudod, olyan, akinek nyalni kell a fenekét :D Nem mintha megérdemelte volna a rib%nc exem. Nem mintha sajnálnám, mert nem sajnálom a pénzt amit elszórtam rá, sem a befektetett energiát, de attól még nem érdemelte meg.

2016. febr. 17. 19:49
 9/20 Legoman ***** válasza:

Tudom, hogy létezik átok, de egy papnak nem kellene ilyet csinálni, sőt nem is lenne szabad neki.


Nézd, én azt mondom, hogy megátkozni nem hiszem, hogy meg lettél átkozva, ha mégis, akkor is visszájára tudod fordítani.

Nagyon egyszerűen, semmilyen különleges rituálé nem kell ehhez, csak egy nagyon egyszerű dolog:

Akarat.


Ez annyit tesz, hogy akarj megszabadulni az ártalmas energiáktól, és zárd ki őket. Mintha megtiltanád az alantas energiáknak, hogy a közeledben legyenek.

Ezt az akaratot told meg egy kis hittel, önbizalommal, és pozitív élettel.


Ez védelmet fog nyújtani számodra, ráadásul sikeresebb is leszel, jobb lesz a közérzeted, immunrendszered is megerősödik, az életed mint egy karikacsapásra megváltozik.

Azt viszont ne felejtsd el, hogy mielőtt ez bekövetkezik figyelned kell magadra, hogy pozitív maradj, de ne ess át a ló túloldalára, különben könnyedén visszaesel.

2016. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Ahogy olvasom a kommentjeid nem tudom eldönteni, hogy troll vagy-e vagy mégsem.

Egyébként.

Ha hiszel benne , hogy elvagy átkozva, akkor biztosra veheted, hogy igen.

Ha nem hiszel benne, akkor meg nincs hatása feletted.

2016. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!