Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez az égen?

Blade Bone kérdése:

Mi lehetett ez az égen?

Figyelt kérdés
Nem tudom volt e már erről kérdés, de régebben, 3 vagy 4 éve talán volt valami fura fényes az égen, erősebb volt a fénye, mint minden másnak az éjszakai égbolton, és néha még a csillagok is elég furák voltak.. konkrétan pár napig azt láttam, mintha ha a csillagok közeledtek volna felénk.. Más is felfigyelt erre, vagy a fényes valamire? :D

2016. febr. 27. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Fura fényes lehetett a Vénusz, a Jupiter, de ha csak rövid ideig volt nagyon fényes, akkor az ISS napelemeit láthattad, amint a Nap fényét tükrözték a Földre. A közeledő csillagok csak érzéki csalódás lehetett.
2016. febr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
L.U.F.O
2016. febr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez a valami látszott kb két évig, ilyen sárgásabbnak tűnt, és a fényének átmérője minden másnál nagyobb volt.

Egyébként mikor a csillagokat néztem, azt kb úgy kell elképzelni, mint mikor sima tévéadás helyett nézel full hd-t, annyira élesen lehetett látni mindent, hogy hirtelen ijesztővé is vált. Szinte mindig figyelem az égboltot, de ilyet még sose láttam, és azóta mondhatni minden visszaállt a rendes kerékvágásba. Persze lehet csak érzéki csalódás volt, de nagyon fura.

Ufókra egyébként nem gondoltam, bár kitudja..

2016. febr. 28. 01:02
 4/9 anonim ***** válasza:
A totalitás fordult át nullitásba, és a keletkező antigravitációs hullámok zavarták meg a fény terjedését nagyjából a Lófej-köd irányában.
2016. febr. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
UFO ja neem az uj lopakodókat este szokták tesztelni usa ba is
2016. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fish1 ***** válasza:
2 évig? És senki más nem vette észre? Furcsa... :)
2016. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De, itt felénk, ebben a régióban mindenki látta. Én Baranyában lakom. Fura egyébként, hogy itt senki nem tud erről semmit.
2016. febr. 29. 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki látta, kérdező, de hallgatnak az emberek. Senki nem mert beszélni róla, mert félnek a tudjukkiktől... Senki nem akar eltűnni, vagy ami még rosszabb, "megváltozni" azért, mert valami olyat mondott valahol erről az égi fényességről, amit nem lett volna szabad...
2016. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A feketeruhásokra gondolsz? :D
2016. márc. 1. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!