Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hol lehet megnézni, hogy...

Hol lehet megnézni, hogy milyen jármű lehetett az égen felettem egy adott időpontban?

Figyelt kérdés
Ma este ( 2015 03 17 kb 20:08 kor ) hazaérkezvén arra lettem figyelmes, hogy valami nagyon nagy gép nagy zajjal elég közel halad a házunktól pár utcányira. Vannak ugye a szúnyogriasztót szóró gépek azok elég alacsonyan repülnek ez annál azért magasabban volt. A sztori érdekessége az hogy a gép zöld piros fényekkel villogott, amin eléggé ledöbbentem nem láttam még repülőt ilyen fényekkel. Megkerülte nagy ívben a házunkat és mire felértem a teraszra Északról már Nyugati irányba ment majd Dél felé távozott. Határozottan kör alakúnak véltem és teljesen úgy tűnt mint egy csészealj de az a leggagyibb filmekben lévő csillogó villogó. Miután kb magam alá csináltam szóltam a páromnak nézze meg de addigra (1perc) iszonyú messze volt pici pontkén zölden pirosan villogott tovább az égen immár inkább Észak Keleten. Az első sokk után saját magamnak próbálom bebizonyítani hogy tuti nem földönkívüli járművet láttam, nem mondom hogy nem hiszem, hogy lenne élet a Földön kívül is na de azért a (számomra csillogó villogó ufó tök közelről ) valljuk be valószínűtlen . Tehát a kérdésem az mi lehetett ez ? Hol tudom megnézni milyen légi járművek léptek be Hajdú Bihar megye légterébe ? Olvastam hogy az utasszállító ha bekapcsolja az extra fényeit zöld pirosan villog de ez annyira közel volt... Létezik, hogy mondjuk egy gép Debrecen repterén készült leszállni és ilyen alacsonyan repült? Debrecen felé nézve ( szerintem ott bazira nem szállt le magasan fölötte volt) de mivel egyáltalán nem értek hozzá tér látásom nuku és a szemüvegem nem rendelkezik a megfelelő extrákkal (fényvisszaverő lencse stb) így próbálom megtalálni az okot :) Szóval HELP
2015. márc. 17. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs
2015. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt mutatja, hogy hol és mennyi repülő megy át az égen. De nemtudom visszanézni lehet-e időpontilag:

[link]

és

[link]


De persze lehet nem repülő volt.

2015. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hasonló esetről tudok beszámolni. Igaz ez, jó 25 éve történt egy nyári este Hajdúnánáson. Akkoriban még az Általános Iskola alsó tagozatába jártam, de amit akkor láttam jól bevésődött az emlékezetembe.

Egy családi bográcsozás vagy szalonnasütés volt már nem tudom. A lényeg, hogy egy halkabb, visszafojtott búgásra lettem figyelmes ami bármi lehetett volna, mert amolyan semleges zaj volt, ami nem igazán hasonlított semmire.

Nagy szerencsémre pont az ég felé szegeztem a tekintettem és akkor láttam meg azt a csészealj(ellipszis) alakú tárgyat. Így visszagondolva a nagyságát nem tudom megállapítani, mivel nem tudom milyen magasan repülhetett, de én 50-60cm átmérőjűnek láttam a repülőtárgyat. Semmilyen kidudorodást nem láttam rajta, elégszabályos alakja volt. A lényeges rész most következik, ami miatt leírom ezt neked, az pedig a színe: piros és zöld volt. Nem villogott, hanem folyamatosan világított és a repülőtárgy testét ez a két szín töltötte ki. Olyan volt mintha világító piros és zöld négyszögekből és háromszögekből állt volna az egész. Sajnos a tárgyon lévő alakzatokra nem emlékszem pontosan. Az észlelésem megközelítőleg 3 másodperc volt, aztán eltűnt a látóteremből. A családból sajnos nem sokan emlékeznek az esetre ill. nem is látták. Egyedül az édesapám az, aki emlékszik valamelyest a dologra.


Ezidáig nem halottam hasonló esetről. A történetem sem osztottam meg eddig sok mindenkivel.

2015. márc. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is picit hasonló volt,annyi volt a különbség ,hogy én tudom mit láttam, egy C 17-es repülőgépet,piros zöld villogóval,de szerintem elég sok repülön piros-zöld fény van.
2015. márc. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!