Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az előbb (kb 15 perce) 2 erős...

Az előbb (kb 15 perce) 2 erős villanást láttam az égen, a Nagy Göncöl alatt. Se előtte se utána semmi más nem volt ott. Szerintetek mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat kérek! Előre is köszi :D

2013. aug. 1. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

szerintem összeütközött két szentjánosbogár, de mivel köztudott hogy ezek az állatok világítanak, még mielőtt az örök vadászmezőkön repkednének, egy utolsót villantottak az égen.

ezt láttad.

2013. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elektromos kisülés, azaz villám. Nem kell hozzá mindig zivatar.
2013. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. nem vagy vicces -.-

2. két pontszerű villanás volt.

Tehát? :-? érdekelne :D

2013. aug. 1. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Tűzgömb.Ezt a nagyon erős fényű (4 magnitúdó alatti) meteorokra mondják.Én is láttam már,elég könnyű lekésni mert rohadtul rövidek.A nagyobbaknak még a színét is látod.


Különben mielőtt teleposztolnád vagy te vagy más a GYIK ezó kategóriát a "MI volt ez a rengeteg fény azt égen?" kérdésekkel,elárulom:Most augusztus elejétől egészen augusztus közepéig perseida maximum lesz,azaz a perseida nevű meteorraj fog nagy mennyiségű meteorhullást okozni.Szóval akár (au 12-én) a percenkénti 5-6 meteort is elérheti a felvillanások száma.


Nem kell megijedni.


Remélem hasznos voltam,és kimerítő.

2013. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Ne higgyetek végtelenített szalagnak. Be van csavarodva. :-)

A perseidák összecsapása volt ez a plejádokkal.



A pontszerűt nem írtad előbb, így valóban lehet meteor is. Augusztus egyébként a hullócsillagok, tűgömbök ideje.

2013. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én meg tegnap láttam fényt aztán pedig nem,lehet hogy hulló csillag volt??
2013. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a téma, én a 11en lakom, és látok esténként fúrcsaságokat!

Tegnap este is volt egy ilyen jelenség!

Egyhelyben állt egy villódzó testnek tűnő valami, s egyszer csak hihetetlen gyorsan felrepűlt a csillagok közé!

Kerestük szemmel, de nem láttuk többet!

2013. aug. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!