Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ugyérzem mintha valami nézne...

Ugyérzem mintha valami nézne engem lehet, hogy a halott barátom?

Figyelt kérdés
Most 2 hónapja halt meg a barátom autóbalesetben.Töllem ment haza a családja úgygondolja benne van a kezem a halálába,sokat sírok, nem tudtam elmenni a temetésére. És eddig 3 éjjel éreztem ezt, első 2 éjjel úgy éreztem valaki ott áll az ágyam mellett és néz engem, aztán 3.este ugy éreztem mindha oda hajolt volna a fejemhez, fejemhez és 3 pontba éreztem egy hatalmason furcsa éríntés félét,a szivem nagyon vert. Vajon haragszik rám? Vagy csak képzelődök, mert nagyon hiányzik?

2016. márc. 6. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Túlzottan ragaszkodsz hozzá, és az emlékéhez. A gyász nem szabad hogy kényszeres kapaszkodássá váljon. Ha nem volt benne a kezed, akkor a bűntudat is fölösleges. Főleg hogy nem fog tőle feltámadni. Bármi, vagy bárki okozza a leírt jelenséget, emiatt teszi.
2016. márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég gyökér a barátod családja...
2016. márc. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem hajolt senki a fejedhez, mindenkivel megtörténnek ilyen érzések félálomban akár meghalt valaki akár nem.
2016. márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a barátod volt. :)
2016. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Részvétem! :(
2016. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon gyanusitgatnak, már öngyilkos akartam lenni. Akkor csak képzelődtem? És az igaz ha gyertyát gyűjtasz( amikor sötétvan és egyedül vagy) és a gyertya nagyon mozog akkor jelen van?
2016. márc. 6. 12:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem igaz. A gyertya mozgásának rengeteg oka lehet, de kísértet csak extrém esetben képes rá. Viszont ha gyújtasz gyertyát a halottért, azzal elősegíted a békésebb elválást. Ha ilyen formán beletörődsz a halálába, és gyertyagyújtással lezárod magadban a dolgot, akkor nem fogsz olyan jelenségeket tapasztalni, amik a ragaszkodásból, és emlékekből fakadnak.
2016. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Állítólag egy ideig a lelkek még itt tartózkodnak a földön.Semmit sem vesztenél vele, ha néha beszélnél hozzá.Főleg ha érzed a jelenlétét.Mondd el mit gondolsz, érzel.Ha félsz beszélni hozzá, akkor írj neki levelet és tedd az asztalra(de ne hajtsd össze!).

Bár ha valóban ő, akkor nem kéne hogy félelmet keltsen benned.Azért egy próbát megér.

2016. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kipróbálni az biztos!
2016. márc. 6. 19:46
 10/10 anonim ***** válasza:
A beszéd, és a kommunikáció minden formája csak nehezíti a távozást, amennyiben tényleg jelen van, és erősíti a jelenséget, ha maga a halott nincs jelen, csak valami, ami hasonló, vagy amit annak vélnek.
2016. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!