Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az anyósom lakásában folyamato...

Az anyósom lakásában folyamatosan le vagyunk nyomasztva, rossz a légkör, mindenkinek menekülhetnéke van valószínűleg a lakásban uralkódó rossz energiák miatt. Tudnátok szakértőt ajánlani aki eltűntetné ezeket a rossz energiákat?

Figyelt kérdés
Ha vannak ezzel kapcsolatban saját tapasztalataitok azokat is leírhatjátok.

2016. márc. 14. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az energiák az anyósból szoktak áradni...
2016. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olyan házaspárnál voltam albérlő, ahol a köztük való tartózkodás miatt olyan kimerült voltam mint aki akkor érkezett meg egy világ körüli hátizsákos túráról. Habár dehogyis, hisz túra után inkább fiatalodni szoktam. Csak az segített hogy otthagytam őket. Nem is tudom elképzelni hogyan lehetett volna megváltoztatni őket.
2016. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezen nem segít a fingsunyi, a forrást kell eltüntetni. Vagy nem lakik ott anyós? csak a lakás? Akkor viszont bennetek a baj.
2016. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 death42 ***** válasza:
37%

Mégis milyen energiára gondolsz? [link]

Két megoldás van: Megszoksz vagy megszöksz. Válasz egyet magadnak. Ennél jobb választ amúgy sem kapsz.

2016. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 death42 ***** válasza:
...kapni.
2016. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vagy az anyós vagy az após v mind2
2016. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Legoman ***** válasza:

Megy veszekedés sokszor a házban?

Mióta van ez az állapot?

2016. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod hogy a légkört főképp az emberek teremtik? A hangulatuk, az egymáshoz való viszonyuk, stb. Vagy akár te magad, ha úgy mész oda, hogy biztos rosszul fogod érezni magad, akkor így is lesz.

Mindenesetre változtatni az emberi tényezőn kell, szegény lakás aztán nem sokat tehet róla.

2016. márc. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lakás légköre javításának egyik legjobb módja: rendszeres szellőztetés, még télen is.

A penészfoltok felkutatása és megszüntetése.

Rendcsinálás, hogy ne kelljen botladozni és a szemnek is kellemes legyen a látvány.

2016. márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.Igen,voltak már eléggé durva balhék.
2016. ápr. 1. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!