Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ott? Van valakinek...

Mi lehet ott? Van valakinek használható ötlete?

Figyelt kérdés

Elnézést, hogy szkeptikusként itt teszem fel ezt a kérdést, és ha kicsit hosszú lesz. Próbálom rövidre fogni. Szóval aki figyel magára, biztosan észrevette már, hogy vannak pillanatok, amikor pusztán, hogy él, határtalan boldogsággal tölti el az embert. Máskor meg elég egy tavaszi szellő, vagy egy ringó csónak, vagy tudomisén, kinek micsoda.

Namármost a nejemmel külön időbeosztásban dolgozunk. Reggel viszem, este hozom. Mikor elviszem reggel, kétféle úton jöhetek haza, közel azonos a távolság, csak az egyik útvonalon több a lehetséges akadály: lámpa, vasúti átjáró, stb. Van azonban ennek az útvonalnak egy pontja, ahol már többször rám tört a fent leírt érzés. Mindig ugyanott, és mindig menet közben. Azt is megfigyeltem, hogy nem feltétel a bekapcsolt zene, és teljesen mindegy a pillanatnyi sebesség. Az is mellékes, hogy látszanak-e a távolban a hegyek, vagy köd takarja őket.


2016. márc. 24. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az oda kötődő emlékre nem emlékszel, az még létezik, és érzelmileg hat rád. A benyomások és érzések alapján fel lehet eleveníteni, amíg ott vagy. A másik lehetőség, hogy látsz valamit, amit tudatosan nem fogsz fel, mert nem tulajdonítasz neki jelentőséget, de érzelmileg befolyásol. Ezek szerencsére nem túl elrugaszkodott lehetőségek, így szkeptikusként is bátran utánajárhatsz.
2016. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az oda kötődő emléket kihagynám a lehetőségek közül. Ez a hely ugyanis Németországban van, ahol csak pár éve tartózkodom.
2016. márc. 24. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
A valószínűsége csökken az emlék verziónak, de ettől még asszociálhatsz a látottakról valamire, ami számodra emlék. Nem mondom hogy így van, de ha próbálsz rájönni miért, akkor ezt is érdemes megvizsgálni. Mire emlékeztethet.
2016. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán valami kellemesre emlékeztet.Nem gondoltál még rá, hogy megállj ott kicsit elmélkedni, elgondolkozni mitől jó az a hely?
2016. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:

Ha tudsz, nézz utána valahol, hogy van-e azon a helyen pl. Ley vonal, vagy valami olyan hely, ahol szertartásokat szoktak csinálni.

Nem tudom, jártál-e már templomban, ha igen, hasonlít-e ez az érzés ahhoz, amikor belépsz egy templomba? Olyan megnyugtató, örömteli érzés. Egyébként nem vagyok vallásos, anyámat néhányszor évekkel ezelőtt elkísértem, és ott mindig ezt azt érzést tapasztaltam.

Nekem Budapesten van egy hely, ahol viszont valami iszonyatosan negatívat érzek, de csak kb. egy 1-2 méteres szakaszon, fogalmam sincs, hogy mi lehet az. Lehet, hogy valami negatív történt ott.

2016. márc. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!