Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pont amikor oda értem akkor...

Pont amikor oda értem akkor halt meg mamám, lehet ez véletlen?

Figyelt kérdés
Nagyon köuel ált hozzám az utolsó pillanatig szinte mellete voltam és tudom h ő is nagyon szeretett! Kihívtam hozzá a mentőt ő előre ment és össze készìtettem a korházi cuccait és 10 perc mulva utána indultam kocsival! Amikor meg érkeztem sebbel lobbal mentem volna be egy terembe ahova irányitottak az volt kiírva az ajtora h fektető, de kiküldtek h sürgős eset van várjak egy kicsit!Láttam ahogy beszaladt egy orvos majd pár perc mulva kijött és közölte velem a rosz hírt! Lehet ez véletlen h pont akkor ment el mama ahogy oda értem? Vagy megvárt?
2016. márc. 27. 00:57
 1/2 anonim válasza:
Először is, részvétem. Tudom, hogy ez milyen nehéz, hasonló szituban vagyok. Nem tudom sajnos, hogy mit jelent, hogy pont akkor hunyt el... de az is lehet, hogy meg akart kímélni attól, hogy akkor haljon meg, amikor ott vagy vele. De mi történt?
2016. ápr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos semmi sem véletlen. Minden okkal történik

tuti megvàrt :-) szoktak ilyet csinàlni

mert ők is akkor nyugszanak meg ha még egyszer utoljára láthatnak

mint a kisgyerek aki elvárja hogy anyukája adjon puszit lefekvés előtt

hallottam már olyan sztorit hogy egy nagymama csak akkor halt meg mikor unokája kinából hazajött... megvárta :-)

sok embernek hihetetlen, de sokan tudatába vannak hogy megfognak halni rövidesen, de képesek meghosszabbitani ezt az időt ha van egy indok ami miatt még élni tudnak :-)

pl egy anyuka nem tudott meghalni mert látta hogy a 2 gyereke ott sir az ágya mellett és nem engedik elmenni

és ez visszatartotta

amint a gyerekek " màssal foglalkoztak", anyukájuk elaludt és meghalt

2016. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!