Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lenne egy látnoki képességem...

Lenne egy látnoki képességem vagy csak a véletlen műve lenne?

Figyelt kérdés
Mindig éreztem interneten hogy élőben be fog e jönni az illető vagy nem és ez érdekes módon 90 százalékba be is jött az elő taliknál. Jó emberismeret lenne vagy brutál jó megérzés
2016. febr. 1. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó emberismeret, jó helyzetfelismerő képesség. Sokaknál előrébb jársz, ez jó dolog.
2016. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván a szóbeli kommunikáció meg fénykép kellett hozzá
2016. febr. 1. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is így van! Aki neten első benyomásra kép alapján szimpi, az eddig mindig tetszett élőben is.

Aki pedig nem tetszett elsőre neten, annak hiába adtam 1 esélyt élőben, kivétel nélkül nem jött be.

N

2016. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nyugtassalak: NEM VAGY látnok!

Ha az lennél, nem tetted volna fel kérdésed, hiszen az esetben nem csak azt, hogy mit, azt is tudnád, hogy ki válaszol!

2016. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Enigma-108 ***** válasza:

Nem vagy látnok, ha az lennél akkor mindent tudnál róla, többet is mint ő saját magáról. továbbmenve azt is tudnád kire kell várnod és nem a neten keresgélnél :)

Megérzés...

Ez is egy olyan szavunk amit naponta használunk, de csak kevesen tudják mit is jelent igazán.

Én azt mondom inkább, hogy Mentális Hangolódás. Ez nem valami szuperképesség, csak egyfajta kiterjesztett figyelem. Nekem is volt több tapasztalatom ezügyben.

Az ember természetes képessége ez, nem kell nagyon misztifikálni.

Nyilván te is voltál úgy, hogy valakire figyeltél (pl tanárra az óráján) és hiába is akartad megérteni, akkor se tudtad megérteni amit mondott ha minden szavát értetted. Ha nem vagy mentálisan hangolt akkor szinte képtelen vagy befogadni a TARTALMAT.

Nekem chatelés közben többször volt, hogy megéreztem a másik hangulatváltozását(nem az emotikonok miatt), a sóhaját vagy épp a hangsúlyát. Sőt ! Olyanra is volt példa mikor még a hangszínét is a fejemben hallottam, holott egy szót nem váltottam még az illetővel.

Én úgy vélem ez a telepátia előszobája.

Természetes emberi képesség csak a tudati állapotodtól (tompaság)és szintedtől függ, hogy tudod-e működtetni vagy sem.

2016. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!