Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miféle aura lehet ez?

Miféle aura lehet ez?

Figyelt kérdés

Az aura (amennyire én tapasztaltam,és olvastam) egy egészségi állapottól, és hangulattól, meg rengeteg tényezőtől függően színt változtató energiaburok.

Lehetséges hogy más lények energia burkai máshogy néznek ki?

Az is a normális aurához tartozik ha fény távozik az ujjak végéből? És az mit jelent ha egy egyént olyan energia vesz körbe, mint amikor a tűz fölött a melegtől hullámzik a levegő?



2016. márc. 28. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott lehet a gond, hogy a "rétegek" mind mást mutatnak. Az aura egyes részei tényleg egészségi állapotot fejeznek ki, de nem mindegyik. Természetesen az összes réteg kapcsolódik egymáshoz, de nem feltétlen egyértelmű a működésükben az összefüggés. A testből kilépő erőhatások nem mindegyike köthető az aurához. Ha "fény" távozik az ujjakból, az például nem mindig aurajelenség. A vibrálás azt jelenti, hogy olyan jelenséget figyelsz, amit valójában csak részben látsz, a jelentős részét nem észleled.
2016. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Sztem te nem aurát lác vagy erős napfényben énis látom
2016. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak napfényben látom xD
2016. ápr. 18. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell bevenni ahhoz, hogy ilyeneket lássak? Hol lehet szerezni?
2016. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!